16/07/2025
Kedves Barátaim!
GYŐZELEM Angliában!
Anglia egén ott tündököl büszként a mi zászlónk, a magyarok zászlaja!
Hírdetve a szabad, boldog, büszke magyar nemzetünk dicsőségét!
Angliában, a történelmi York csodás mezején, ahol egykor több százezer nyílvesszőt lőttek a harcosok az életben maradásukért!
York mellett rendezték meg a távlövő Northern Counties Archery SocietyFlight Championships versenyt a világ legnagyobb íjász szervezete a World Archery közös szervezésében, National and World Record Statussal.
Ebben a versenyben győzedelmeskedett a magyar zászló!
Kíméletlen szélfal állt előttem, hiszen a verseny távlövő pályáján előnytelen szembeszél uralkodott!
De nem baj!
Győzelem a magyar zászló becsületéért!
Elmondani szeretném a győzelem örömét , de leírni a leírhatatlant, azt nagyon nehéz!
Sikerült újra!
Sikerült újra magam mögött látni a legyőzött ellenfeleimet egy történelmi íjász birodalom földjén!
Angliában!
Egy értékes győzelem, újra!
Képzeljétek el azt a kimondhatatlan érzést, amikor egy magyar zászló mögött sorakoznak a harcban legyőzött angol zászlók!
A magyar zászló mindenek előtt!
Ahogy elvártátok tőlem!
Ahogyan elvártátok, hogy elmesélhessétek barátoknak, ismerősöknek, gyermekeiteknek!
A verseny igazán nagy értékét az adja , hogy ezüstérmes angol zászlót , egy 27 szeres angol világrekorder tart, egy világlegenda!
Valójában nagyon sok sok millió lövő versenyez, de kevés világszintű lövő van ma a világon!
Ez az angol győzelem azért fontos, mert itt aztán találkoztam az egyik legnagyobbal, ugyanabban a kategóriában!
Azaz egy élő világlegendával lőttem!
Tisztelet Mike Willrick !
Tisztelet Barátom!
Tisztelet és hála Tony Bakesnek is, az angol távlövő íjász vezérnek!
Egy világrekorder angol harcosnak, egy embernek, aki szerettel fogadott angol földjén!
Örülök, hogy nyílt és tiszta szívvel ideálltunk harcolni, egy olyan földön, ami az íjászat egykori fellegvára is volt!
Örülök, hogy egy hónappal szóltam a világ egy másik legjobbjának, hogy bármilyen kategóriában, amit ő határoz meg, ha akarja, lőhetünk egymás mellett a saját földjén!
Egy világcsúcsok sorát tartó ellen,saját földjén, az angol földön !
Nem jött el! NEM JÖTT EL!
Harcolni jöttem!
Békében , barátságban!
De harcolni jöttem!Ha kell szétszakadt ínszalagokkal !
Nem baj !
Nem baj, ha nem bírsz a pályáról lejönni, a fájdalomtól!
Nem baj!
Nem baj, hogy Hajdúnánás városa nem állt mögém!
Nem baj!
A mi hitünk büszke!
Büszkén élni megtiszteltetés, ha a büszkeséged a nemzeted javára fordíthatod!
Mert így születtem, mert így neveltek!
A magyar zászló lobog, ahogyan nagyapám tanította!
Mert arra tanított:
"Kisunokám! A zászlónak büszkén lobogni kell!"
Amíg élek a zászlónk lobogni fog!
Megígérem!
Megígértem!
Ha harcolsz a zászló becsületéért, akkor nem lehet saját, fájdalommal küszködő érzelmed a harcmezőn!
A harcban egy másik világ születik!
A harcban csak te vagy és a cél, semmi más!
A harcban a szívedben ott van nemzeted összes szenvedése, kínja, fájdalma, de ott van büszkesége, pompája, dicsősége!Így persze, hogy könnyebb!
Persze , hogy a lehetetlen valóra válik!
Ha a jó Isten érdemesnek talál!
A harc után akarod látni a piros-fehér -zöld zászlót a győztes jogán!
Harcolni csak büszkén szabad, bármi áron!
Nagyon köszönöm az elképzelhetetlen számú üzenetet!
A biztatást!
A telefonhívást!
Nagyon köszönöm Nektek!
Hamarosan jönnek majd a részletek is!
A jó Isten érdemesnek tart, akkor győzhetek!
Győztünk!
Győztünk!
Győztünk!
Holnap is győzünk!
Mert hiszünk!
Mert hagyományinkat meg kell élni ,
mert hagyományainkat át kell örökíteni,
tovább kell gondolni, újakat létrehozni,
mert hagyományinkat a mai világ számára be kell mutatni,
értékét kiemelni,
elmondani,
közkincsé kell kell tenni!
Mert élni akarunk, ahogyan a Hunyadiak, a Zrínyiek, a Rákócziak akartak!
Hagyományunk, a múltunk kúltúrája is!
Büszként!
Magyarként!
Rendíthetetlenül!
A zászlónk becsületéért!
Barátsággal a Farkas!
Most Norvégiába érkeztem és hétvégén már a Balaton partján tartok büszkeségről, hazaszeretetről előadást!
De augusztus 11 én Mongóliában fogok harcolni!
A múlt tiszteletéért!
2026 július 17-18-19 Magyarországon rendezek egy ÍJÁSZ VILÁGKUPÁT!
Egy világszintű verseny, a világ ma élő legjobbjai részvételével!
Életre keltek egy rendkívüli megmérettetést!
Később részleteiben is megismeritek ezt a világszintű rendezvényt a világ legjobbjai részvételével!
Keresek egy szép, barátságos várost, aki érdemes arra, hogy egy rendkívüli világversenyt megrendezhessünk!
Keresek egy várost a világelső távlövő versenyemnek!
Aki otthont ad!
Keresek egy várost!
Aki érdemes arra!
Keresek egy várost!
Aki szeret***el fogad!
Beszéljetek polgármesterekkel vagy olyan emberekkel, akik szívesen látnának és módjukban áll egy világelső rendezvényt otthonukban, közösségükbe hozni!
A zászlónk becsületéért!
Szeretnél egy íjat készíttetni magadnak?
Egy íjat, mely a Farkas Barlangban készül?
Egy íjat, ami több mint egy íj!
Szeretnétek lőni egy igazi versenyíjjal?
Egy büszkeségre született íjat , amire az életed is bízhatod?
Keressetek!
Barátsággal a Farkas!
Legközelebb találkozhatunk
2025 07-19, Szombat 14 óra 30 ,Balatonföldvár, Kukorica Csárda
Kassai Lajossal egy színpadon, Budaházy Edda társaságában