21/05/2026
💙🖤🤍Meie Muusikastuudio 15-es uhke, särav ja energiast pakatav kontsert sai eile väärikalt tähistatud!💙🖤🤍
Oeh, kui rõõmsad, tänulikud ja uhked me teie kõigi üle oleme. Saal oli välja müüdud. Nii suured kui väikesed lauljad pakatasid laulurõõmust ja esinesid säravalt, julgelt ja ilmekalt.
Laval valitses imeline energia, hoog, koostegemise mõnu, suurepärane kokkuvõtmine, koostöö ja nautimine!
Publik oli võrratult toetav, soe ja südamlik ja emotsionaalne. Saime tunda nii palju rõõmu, sära, südamlikkust, hoogu ja armastust sellel kontserdil, et praegugi elame veel selle kõige järellainetuses.💖
💝Aitäh, armsad, imelised, musikaalsed, erakordsed ja säravad laululapsed! Olete maailma parimad ja suur inspiratsiooniallikas meile!
💝Aitäh, tublid emad ja isad, vanaemad ja vanaisad, kes te lapsi toetate ja innustate ning kodus harjutada aitate.
💝Aitäh, vapustav naiskoor! Te laulsite säravalt ja vingelt ning teie pakatav energia ja koostegemise sünergia oli lihtsalt võrratu.
💝Aitäh, meie õhtujuhid: Maiken-Ly Aasamets, Karoliina Kalda ja Pille-Riin Pulman. Kui ilus oli vaadata ja kuulata teid!
💝Aitäh, vilistlased: Lori, Leila, Katariina, Trevor, Kristiina, Clarabel, kes te võtsite aja, harjutasite taas meiega, ja särasite kontserdilaval nagu siis kui viimati nägime.
💝Aitäh, Muusikastuudio sõbrad, fännid ja toetajad, et käite meie kontserditel, elate meile kaasa ja toetate meid kõlavate aplauside ja hea sõnaga!
💝Aitäh, fotograafid Sirje Hienonen ja Meelis Kalamees kontserdi pildile püüdmise ja ilusate fotode eest!
💝Aitäh, Karoliina Kalda, et püüdsid videosse meie kõikide esinejate mõtted, laulurõõmu ja ehedad hetked meie proovidest.
💝Aitäh, Kristi Alajärv, et täitsid meie sotsiaalmeedia vaimukate ja lõbusate klippide ja postitustega.
💝Aitäh, abivalmid ja asendamatud lapsevanemad lava taga: Maris, Mart, Ege ja Kristiina. Tänu teile kontserdilavale liikumine toimus tõrgeteta.
💝Aitäh, abiliste tiim: perekond Kalda, Kristi ja Reeli Alajärv, Andra Teearu, Pille-Riin Pulman ja Maiken-ly Aasamets kes te olite abiks kontserdisaali ja pidulaua dekoreerimisel ning kogu hea naiskoori tiim, kes te kontserdi järel koristusele kiire hoo sisse andsite ning peopaiga endisesse korda seadsite.
💝Südamlik aitäh ka meie toetajatele, kelle abiga sai meie sünnipäevakontsert veelgi erilisem:
🎉Aitäh, Kajaliis Kollak ja Madmar Catering maitsva sünnipäevatordi eest!
🎉Aitäh, Tomson ja helde toetuse eest!
🎉Aitäh, Marika Kalamees ja Beautyland toetuse eest!
🎉Aitäh, Kadri Oja ja Tukkatalo toetuse eest!
🎉Aitäh, Integratsiooni Sihtasutus toetuse eest!
🎉Aitäh, Tuglas-seura, et toetate meie tegevust Eesti Majas!
Märkamatult ongi möödunud viisteist aastat päevast, mil muusikastuudio oma uksed avas. Nende aastate sisse mahub hulgaliselt kontserte, etendusi, konkursse ja muidugi lugematul arvul koos oldud tunde, mil on sündinud üksteise usaldamine kokkukasvamine, toetamine, sõprus ja koostegemise sünergia.
Oleme nende aastatega kasvanud ühtehoidvaks ja suureks muusikapereks, kellega on hea jätkata uute unistuste püüdmist! Aitäh kõik 569 väikest ja suurt lauljat, kellega meil on olnud rõõm kohtuda ja muusikat teha 15- aasta jooksul💝
Helisevat suve ja kohtumisteni taas muusika sees! 💙🖤🤍
Teie Annika ja Silver