28/05/2026
Aitäh, Vasula aed ja Viella Ansip, inspireeriva ning hariva kevadise ringkäigu eest! 🍎🌿
Oli väga sisukas pärastlõuna – jalutasime läbi õuna- ja ploomiaia, kus saime oma silmaga näha ja diagnoosida praeguseid aktuaalseid taimehaigusi ning kahjureid. 🐛🔍
Kõige väärtuslikum osa oli aga kahtlemata vahetu kogemuste jagamine ja arutelud seltsi liikmetega. Teaduspõhine info ja praktiline aiapidamine said Vasulas kokku!
Kellel sel korral tulla ei õnnestunud, siis ootame teid juba järgmistel kohtumistel. 😉
👉 Soovid samuti seltsiga liituda? Vaata lähemalt: pk.emu.ee/astu-liikmeks