Diskussiooniklubi “Comme il faut” annab võimalust oma arvamust avalikult väljendada, vaielda, suhelda huvitavate ja kompetentsete inimestega, ning võimalikult ka midagi uut õppida. Klubi loodi eesmärgiga suurendada mõtlevate noorte arvu, aidata mõttekaaslastel üksteist leida, luua mugav atmosfäär, kus osalejad tunneksid ennast vabalt ega kardaks oma mõtteid väljendada. Iga selline kohtumine lõppes
küllaltki tõsiste ja huvitavate teemade elava arutamisega, ning me hakkasime enda juurde kutsuma erinevaid huvitavaid inimesi, kellel oli jagada kasulikku infot. Pärast mõnd sellist kohtumist jõudsime me järelduseni, et mida rohkem inimesi diskussioonist osa võtab, seda suurem on võimalus laiendada oma silmaring. Just nii otsustasimegi, et meil oleks vaja diskussiooniklubi. Comme il faut tähendab prantsuse keeles “nii, nagu peab”. Me oleme arvamusel, et oma põhjendatud arvamust omada, vestluskaaslast kuulata osata, tema vaatevinkli aktsepteerida ja vaidluse käigus kombekalt käituda on comme il faut. Meie klubi on kakskeelne, seega meie kohtumisest võivad osa võtta nii eesti kui ka vene noored. Aruteldavad teemad on iga kord erinevad ning igast kohtumisest võtab osa ka mõni ekspert, kes on vastaval alal kompetentne. Kohtumisi filmitakse, tänu millele saavad kõik huvitatud tutvuda videomaterjalidega meie kodulehel.