18/06/2026
Ja mürsikute puhkelaager ongi jõudnud lõpuõhtuni. Neljapäev on Mürsikutes alati traditsiooniline..külastame Vembu-Tembumaad, naudime päev otsa rõõmsaid ja aktiivseid tegevusi ja kui laagripaika tagasi jõuame, ootab meid veel viimane lõpuspurt, ehk diskoooooo 🥳🥳🥳Nii on see ka täna olnud. Ja milline mõnus soojus meid täna kostitas, lihtsalt suurepärane lõpp laagrile 🎈🌞🌞🎈