Lääne-Viru Pensionäride Liit

Lääne-Viru Pensionäride Liit Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Lääne-Viru Pensionäride Liit, Nonprofit Organization, Ed. Vilde 2a, Rakvere.

Juhatuse liikmed:
Helgi Aver tel 53465936
Sirje Ufeld tel 5112671
Erika Kübarsepp tel 5100269
Sirje Sillaste tel 56827860
Milvi Pehtla tel 58107901
Lehte Türbsal tel 56997279

e-mail : [email protected]

Sünnipäev oktoobris.Aeg pikendab aastate säravat keed, mida uhkena kanda võid õlul. Olgu rõõmu su päevis, mis ootamas ee...
30/09/2026

Sünnipäev oktoobris.

Aeg pikendab aastate säravat keed, mida uhkena kanda võid õlul. Olgu rõõmu su päevis, mis ootamas ees, igas sammus oma mõte ja võlu!

02.10 Riina Raidsalu 80
09.10 Maret Roots 82
10.10 Silvia Allik 96
14.10 Malle Turban 87
17.10 Hilja Olev 80
17.10 Miia Rämmar 82
17.10 Aime Udumäe 82
18.10 Elma Ristna 95
24.10 Atila Lepmets 83
25.10 Liivia Nõuakas 82
28.10 Mall Vehik 93

LÄÄNE- VIRU PENSIONÄRIDE LIITKORRALDAB 24.01.2027“TARMO PIHLAP 75” KONTSERDIKÜLASTUSE MERE KULTUURIKESKUSES.LAULAVAD IVO...
16/09/2026

LÄÄNE- VIRU PENSIONÄRIDE LIIT
KORRALDAB 24.01.2027
“TARMO PIHLAP 75” KONTSERDI
KÜLASTUSE MERE KULTUURIKESKUSES.
LAULAVAD IVO LINNA, MAIT MALTIS,
MEELIS PUNDER, UKU SUVISTE, KALLE
SEPP.
JUTUD JA MÄLESTUSED KOOS ANU
VÄLBAGA.
PILET+TRANSPORT 60€.
REGISTREERIMINE KOLMAPÄEVITI KELL
10-12 VILDE 2A KUNI 31.10.2026 VÕI
KUNI KOHTI JÄTKUB.

12/09/2026

Vanaema, armas vanaema,
Sinu pehmed käed ja naeratus nii soe,
oled kallis mulle, armas vanaema,
Sulle sügisõhtl ikka kaissu poen.

Vanaisa, armas vanaisa,
Sinu käre sõna, karedamad käed,
oled kallis mulle, armas vanaisa,
Sinuga koos traktoriga sõitma läen.

Minu vanavanematel hea on olla,
sest me kõik ju armastame neid.
Ikka rõõmuga saab jälle külla tulla,
mitte ainult mina, ikka õde ka ja vend.
Tarmo Selter

09/09/2026

Täna tähistasime vanavanemare päeva Meile esines suurepärane
Tiia Paist-Lepik

Sügiskuu sünnipäevalised!Täitku teie südant armastuse soojus, kallite mälestuste rõõm ja uute seikluste ootus. Palju õnn...
30/08/2026

Sügiskuu sünnipäevalised!

Täitku teie südant armastuse soojus, kallite mälestuste rõõm ja uute seikluste ootus. Palju õnne ja tervist!

01.september Uno Vallner 82
06.september Helina Rannamets 95
07.september Anton Kase 81
08.september Milvi Triip 84
14.september Uno Valk 85
16.september Lea Kurves 80
19.september Juta Vodja 95
20.september Annus Raudve 81
21.september Martin Koppel 94
22.september Maret Noodla 82
25.september Villem Keskküla 83

TÄHISTAME KOOS VANAVANEMATE PÄEVA !LÄÄNE-VIRU PENSIONÄRIDE LIIDU JUHATUS KUTSUB MEELEOLUKALE PÄRASTLÕUNALE KOOS MUUSIKU ...
23/08/2026

TÄHISTAME KOOS VANAVANEMATE PÄEVA !

LÄÄNE-VIRU PENSIONÄRIDE LIIDU JUHATUS KUTSUB MEELEOLUKALE PÄRASTLÕUNALE KOOS MUUSIKU TIIA PAIST-LEPIKUGA 9. SEPTEMBRIL KELL 13.00 VILDE 2 A SAALIS.

13. augustil toimus teatrikülastus Pärnu etendusele "Raim".  Emotsioone jätkus pikaks sõiduks kindlakäelise bussijuhiga ...
19/08/2026

13. augustil toimus teatrikülastus Pärnu etendusele "Raim". Emotsioone jätkus pikaks sõiduks kindlakäelise bussijuhiga /fotol valges/! Tänud nii korraldajale kui kogu seltskonnale ilusa päeva eest!

4.aug.tore päev  Põlvamaal.Ahjas,Taevakojas ja vaatasime "Baskini" etendust KIIDJÄRVEL.
05/08/2026

4.aug.tore päev Põlvamaal.
Ahjas,Taevakojas ja vaatasime "Baskini" etendust
KIIDJÄRVEL.

Augustikuu tähtpäevalised, Soovime teile sünnipäeva, mis on täis lähedaste seltskonda ja rõõmsaid mälestusi, rõõmu, terv...
31/07/2026

Augustikuu tähtpäevalised,
Soovime teile sünnipäeva, mis on täis lähedaste seltskonda ja rõõmsaid mälestusi, rõõmu, tervist ja õnnelikumat tulevikku.

02. august Hilja Arumäe 88
04. august Malle Kukkeus 85
05. august Helgi Kreek 94
07. august Lilija Kuivari 86
08. august Helgi Enkel 94
08. august Veera Valk 82
11. august Evi Lait 83
19. august Velda Veedla 85
23. august Ruthi Meriste 92
30. august Elfride Sirkel 91

Address

Ed. Vilde 2a
Rakvere
RAKVERESOTSIAALKESKUS HELGIAVERTEL53465936

Opening Hours

10:00 - 13:00

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Lääne-Viru Pensionäride Liit posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Organization

Send a message to Lääne-Viru Pensionäride Liit:

Shortcuts

Share