11/01/2026
10. jaanuaril toimus Virtsus, Mõisa Tallis Pärnumaa Kodukandi tublimate tunnustamine, usume et võime seda nimetada ka ,,punase vaiba´´ peoks. Samuti võtsime vastu uusi liikmeid. Sädeinimene 2025 on Jüri Mõniste, nominendid Anni Pea, Triin Raave ja Edith Leht. Uued liikmed - Virtsu Arenguselts, Metsaääre küla MTÜ, MTÜ Tegusad Tootsikad ja Võidu küla MTÜ.
Suur tänu kokale maitsva kõrvitsapaja eest, mis oli tõsiselt hea ja maitsev.
Vaatamata tuisule ja tormile olid kohale tulnud ka Eesti Külaliikumine Kodukant juhatuse liikmed Tanel Talve ja Külli Pann - täname teid.
Aitäh korraldajatele - soe tuba, maitsev söök, muusika -noo mida veel oska soovida.