MTÜ liikmed panustasid oma aja ning rahaga, mille eest osteti ning osaliselt renoveeriti hoone. Ehitustööd kestsid kevadest sügiseni, mille käigus said jahimaja siseruumid ilusa ja omanäolise kujunduse (erinevad topised, nahad, trofeed) ning jahimehed on otsustanud maja ka kogukonnale avada. 11. märtsil 2016 toimus jahimaja avalik avamine, kus tutvustati kogukonnale maja erinevaid võimalusi. Sam
uti oleme sõlminud Hea Tahte Lepingud Antsla Vallavalitsuse, Antsla Gümnaasiumi, Lusti lasteaia ja Eesti Politseiga, et vajadusel ja võimalusel jagada oma teadmisi, oskusi ja vahendeid. Koostöö on alanud väga hästi, meie juurde on tee leidnud juba mitmed lasteaiarühmad ja kooliklassid. Samuti oleme teinud koostööd valla noorte loodusfotograafide ringiga MTÜ Looduse Märkajad. Ning alustanud on laste ja noorte jahiring "Noored metsa".
2018. aastal renoveeriti LEADER projekti ja Antsla valla teotusega hoone energiasäästlikuks ning soetati esitlusvahendid. Läbi on viidud mitu KOP projekti, mille raames on korraldatud erinevaid lihatöötlemise koolitusi ja soetatud vajalikke tarvikuid. MTÜ põhikirjaline eesmärk: piirkonna jahindus on hästi organiseeritud, kogukond on teadlik jahindusega seotud tegevustest ning motiveeritud ühingu tegevustele kaasa aitama. Eesmärgi saavutamiseks võib ühing lisaks jahindusega seonduvale teha järgmisi tegevusi: edendada kohalikku elu- ja majandustegevust kaasates kohalikke elanikke ja propageerida loodushoidu ja keskkonna säästlikkust. MTÜ tugevuseks peame seda, et kõik MTÜ-ga seotud jahimehed on kohalikud elanikud, kes on motiveeritud tegutsema selle nimel, et piirkonnas elu areneks. Samuti oleme harjunud tegutsema ühtse meeskonnana ja ühiste eesmärkide nimel. Jahiringi tegevuse aitasid käima tõmmata EL Sotsiaalfond, Eesti Noorsootöö Keskus, Haridus-ja teadusministeerium ja Antsla, Sõmerpalu ning Võru vald. Hetkel rahastab jahiringi Antsla vald.