03/03/2025
3♥3♥.♥ ♥F♥I♥N♥A♥Ł♥ ♥W♥O♥Ś♥P♥ ♥K♥A♥R♥L♥S♥R♥U♥H♥E♥-♥M♥A♥N♥N♥H♥E♥I♥M
Witajcie kochani ❤
Kiedy tydzień zaczyna się od dobrej informacji, to będzie napewno udany tydzień 😍
Otwarcie skrzynki na listy nigdy nie przynosi tyle radości, jak w dniu kiedy znajdujemy tam kopertę z potwierdzeniem rozliczenia sztabu 🤩😍
Wielu z was zastanawiało się zapewne jaką kwotę udało się zebrać dzięki wam, podczas 33 Finału WOŚP ze Sztabem Karlsruhe-Mannheim 😊
Dziś mamy dla was oficjalną informację...
Nasz sztab dostał właśnie potwierdzenie pozytywnego rozliczenia i...
11421,43€ (kwesta - 46724,40 PLN i e-Skarbonka - 1530 PLN), to kwota, która dzięki wam została zebrana dla onkologii i hematologii dziecięcej oraz poprawy bezpieczeństwa i zdrowia dzieci.😍😍😍
Jesteśmy mega szczęśliwi i chcemy podziękować wam wszystkim i każdemu z osobna, za pomoc w organizacji, za wsparcie, za obecność i przede wszystkim za dobre serce ❤❤
W tym roku Sztab Karlsruhe - Mannheim grał dla was w dwóch miejscach ❤👉
WOŚP Syrenka-Sztab Karlsruhe-Mannheim to dzieło naszych przyjaciół z Meßstetten-Tieringen, którzy w tym roku również dołożyli wielką cegiełkę do powyższej kwoty 😍😎
Dziękujemy im również z całego serca i mamy nadzieję, że tak samo jak my, nasi przyjaciele złapali WOŚP-owego bakcyla i będą z nami grać do końca świata i jeden dzień dłużej 😉😍
Ten finał zapadnie nam wszystkim napewno głęboko w pamięci i zostawi wiele pozytywnych wspomnień 😍
Co dalej.......?
Szykujemy się już do kolejnego finału 😍
PS. Pamiętajcie, WOŚP to WY i wasze wielkie serca ❤️❤️❤️
SIEMA ❤❤❤
WOŚP Syrenka-Sztab Karlsruhe-Mannheim