Gymnastika TJ Sokol Vsetín

Gymnastika TJ Sokol Vsetín Oddíl sportovní gymnastiky

Znojmo gym cup 2026☝️ Již tradičně se naše gymnastky účastnily závodu ve Znojmě. 🌼 Letos jsme vyjely změřit síly před bl...
26/04/2026

Znojmo gym cup 2026

☝️ Již tradičně se naše gymnastky účastnily závodu ve Znojmě. 🌼 Letos jsme vyjely změřit síly před blížícími se boji o místa na Mistrovství ČR.

VS2A ➡️ ... v kategorii VS2A se poprvé představily Anet Fojtíková a Viky Skýpalová. Závodem je pronásledovala značná nervozita a holky se nevyhnuly chybám. Bojovaly nejen s kladinou ale i s pamětí. 💪 Ale lepší teď, než za týden v Praze. Tam už to bude na ostro! Anetka se umístila na 25.místě a Viky na 26.místě.

VS4B ➡️ ... žákyně B se na ploše rozhodně neztratily. Nejlépe se vedlo Sandruš Vidlářové, která vybojovala krásné 6.místo. Eliška Papšíková se umístila na 9.místě. Ivča Kabeláčová po nezdarech na kladině uzavřela 🔝10 ... Na ploše se předvedla i Viky Kociánová, náš benjamínek této kategorie si dnes vylosovala 🃏♥️ špatnou kartu a po nezdaru na bradlech i kladině se umístila na 14.místě.

VS5B ➡️ ... v kategorii juniorek B si skvěle vedla Eliška Bílková a i přes zaváhání na bradlech a zafoukání na kladině se umístila na 6.místě. 👏

VS6B ➡️ ... mezi ženami B se předvedla Anet Papšíková, která se umístila na 7.místě. Na bradlech to nebylo úplně ono ale my jsme rádi, že Anet dovoluje zdraví vůbec závodit. ✨️

VS3C ➡️ ... v kategorii mladších žákyň C se na ploše představily Steli Strnadelová a Vali Sukupová. 🥈 Stelča zajela krásný závod a vybojovala nádhernou stříbrnou medaili. Vali bojovala jak mohla a stačilo to na 21.místo.

✨ Sportovec roku města Vsetín 2025 ✨Slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku města Vsetín za rok 2025 proběhlo 21. 4. ...
21/04/2026

✨ Sportovec roku města Vsetín 2025 ✨

Slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku města Vsetín za rok 2025 proběhlo 21. 4. 2026 a náš oddíl měl opět důvod k radosti! 🤸‍♀️

V kategorii „Jednotlivci do 18 let“ byly oceněny naše gymnastky: 🌟 Eliška Bílková (trenérka: Johana Kocurková) 🌟 Sofie Vymazalová (trenérka: Jana Baranová)

Velký úspěch jsme zaznamenali také v kategorii „Trenér/ka roku“, kde byla oceňena naše trenéka Jana Baranová.

Všem oceněným srdečně gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci. Je radost sledovat, jak gymnastika na Vsetíně stále vzkvétá! 💛

🦩🩷👑 Pink cup v Ostravě V sobotu 28.3. 2026 vyrazila početná výprava vsetínských gymnastek na 2.ročník populárního závodu...
01/04/2026

🦩🩷👑 Pink cup v Ostravě

V sobotu 28.3. 2026 vyrazila početná výprava vsetínských gymnastek na 2.ročník populárního závodu do Ostravy. Růžová byla všude ...

🥇Zlatou medaili vybojovala Steli Strnadelová, která zářila na všech nářadích. 👑👏 Nenašla přemožitelku a zaslouženě vyhrála.

🥈Stříbrnou medaili získala Anet Fojtíková, která se nevyvarovala pádu na kladině a připravila se tím o zlato. Stejný průběh závodu i výsledek čekal na Ivču Kabeláčovou 🥈

🥉 Bronzovou medaili si vybojovala Viky Kociánová. V kategorii VS4B byly výsledky velmi vyrovnané. Čtvrté místo získala Sandra Vidlářová a pátá se umístila Eliška Papšíková. Všechny tři od sebe dělily setiny bodu.

Umístění ostatních:
5. Papšíková Maruška, 7. Sukupová Valča, 7. Pernicová Anežka, 8. Tkočová Maja, 8. Kabeláčová Ela, 10. Bílková Eliška, 11. Skýpalová Viky, 14. Růžičková Linda, 14. Hrňová Ema, 16. Svobodová Laura, 17. Janíčková Hanka

25/03/2026

❤️🤸‍♀️ ... 🙏

🔥 Skvělý start sezóny pro gymnastky TJ Sokol Vsetín! 🤸‍♀️🏆V sobotu 14. března jsme zahájili letošní závodní sezónu na zá...
15/03/2026

🔥 Skvělý start sezóny pro gymnastky TJ Sokol Vsetín! 🤸‍♀️🏆

V sobotu 14. března jsme zahájili letošní závodní sezónu na závodě Memoriál Evy Hýbalové v Ostrožské Nové Vsi. Náš oddíl reprezentovalo 16 gymnastek z TJ Sokol Vsetín, které předvedly krásné výkony a vybojovaly hned několik cenných medailí. 💙

🥇 Zlatou radost nám udělaly Iva Kabeláčová a Maruška Papšíková, které své sestavy zacvičily téměř bezchybně a zaslouženě vystoupaly na nejvyšší stupínek vítězů.🥈 Stříbrnou medaili vybojovala Stelča Strnadelová, která svým výkonem dokázala hlavně sama sobě, že mezi nejlepší rozhodně patří.🥉 Bronz v kategorii béčkových juniorek přidala Eliška Bílková.🥉 Další bronz vybojovala také Viktorka Skýpalová → i přes zapomenutý prvek na kladině předvedla velmi pěkný výkon.

Umístění dalších gymnastek:
5. Vymazalová Sofi, 6. Mikušová Lucka, 7. Pernicová Anežka, Kociánová Viky, Kabeláčová Eli, 8. Smutková Viky, 11. Fojtíková Aneta, 13. Papšíková Eliška, 17. Navrátilová Táňa, 18. Růžičková Linda, 19. Makrá Viktorka

🤸‍♀️🏅💙

Doufáme, že budeme u toho! Gymnastika je nejlepší základ pro všechny sporty. 👏
06/03/2026

Doufáme, že budeme u toho! Gymnastika je nejlepší základ pro všechny sporty. 👏

🏀 VSETÍN ZAPOJÍ DO PŘÍPRAVY VÝSTAVBY NOVÉ VÍCEÚČELOVÉ HALY I SPORTOVCE 🏀

🏐 Radnice připravuje výstavbu druhé víceúčelové sportovní haly, která má vyrůst na volném prostranství vedle již stávající haly v lokalitě Na Lapači (viz foto).

🤾‍♀️ Aktuálně má město zpracovánu objemovou studii, která prověřila prostorové možnosti plánované stavby a stanovila, pro jaké druhy sportů bude hala vhodná.

💬 „Ještě před zahájením projekčních prací se chceme sejít se zpracovateli dokumentace a zástupci sportovních klubů. Cílem je, aby sportovci mohli sdělit své konkrétní požadavky na zázemí a technické parametry, které jejich sportovní činnost vyžaduje, a aby tyto podněty mohly být zapracovány přímo do projektové dokumentace,“ vysvětlil starosta Jiří Čunek (KDU-ČSL), podle nějž by se toto setkání mělo uskutečnit v horizontu jednoho měsíce.

🤸‍♀️💛🤩 Zlatý štít v Ostravě Čtveřice nejstarších gymnastek ze Vsetína dnes odstartovala novou závodní sezónu. 💪 Společně...
21/02/2026

🤸‍♀️💛🤩 Zlatý štít v Ostravě

Čtveřice nejstarších gymnastek ze Vsetína dnes odstartovala novou závodní sezónu. 💪 Společně s trenérkou Johčou Kocurkovou dnes vyrazily do Ostravy, kde se konal již 51. ročník tradičního Zlatého štítu. Dvojboj na kladině a bradlech.

💫💥🥉 Velkou radost nám udělal návrat Anet Papšíkové na závodní pódia a také její skvělý výsledek. Anet v kategorii žen vybojovala nádherné 3.místo ... na bradlech předvedla nejlepší sestavu a přidala i vyšší obtížnost. 👏

Anežka Pernicová - 7.místo
Eliška Bílková - 13.místo
Iva Kabeláčová - 14.místo

💛👌💛🤸‍♀️
28/12/2025

💛👌💛🤸‍♀️

🤸‍♀️🔥 Vsetín má důvod být pyšný! Mladí gymnasté TJ Sokol přivezli republikové medaile i postupy – a radnice je za to osobně ocenila. Odkaz na článek je v komentářích. 👇✨

Kouzelné Vánoce a úspěšným nový rok 💛
23/12/2025

Kouzelné Vánoce a úspěšným nový rok 💛

🤸‍♀️💛 Vánoční návštěva na radnici 🎄💛V pondělí 22. 12. 2025 si naše gymnastky a gymnasta společně se svými trenéry odskoč...
23/12/2025

🤸‍♀️💛 Vánoční návštěva na radnici 🎄💛

V pondělí 22. 12. 2025 si naše gymnastky a gymnasta společně se svými trenéry odskočili od vánočních příprav na milé setkání se starostou města Vsetín. Starosta Jiří Čunek nás srdečně přivítal na radnici, kde se seznámil s našimi úspěšnými sportovci. 🏆🥇👏

Eliška Bílková, Sofi Vymazalová a Lukáš Kovář měli možnost představit nejen své sportovní úspěchy, ale především gymnastiku jako sport, který je jejich velkou vášní. Povídání bylo velmi příjemné – nejen o tom, co už máme za sebou, ale hlavně o tom, co nás čeká, jakým směrem bychom se chtěli ubírat, co k tomu potřebujeme a jak nám v tom může Město Vsetín pomoci.

Děkujeme za zájem, spolupráci a podporu. Byla to krásná tečka za letošní úspěšnou sezónou.

Děkujeme za 📸: Michal Horský

🎄✨ Rožnovský pohár – sladká tečka za sezónou ✨🎄Jak už je u nás krásnou tradicí, i letos jsme zakončili závodní sezónu v ...
16/12/2025

🎄✨ Rožnovský pohár – sladká tečka za sezónou ✨🎄

Jak už je u nás krásnou tradicí, i letos jsme zakončili závodní sezónu v Rožnově pod Radhoštěm na Rožnovském poháru. Tento závod máme moc rádi – pro jeho přátelskou atmosféru, úsměvy na tvářích a pohodu, která k předvánočnímu času prostě patří. Děkujeme organizátorům! 👍❤️

A že nás bylo vidět! 🥇🥈🥉👏

🎁 Kategorie nejmladších
Velkou radost nám udělala Elinka Kabeláčová, která suverénně převálcovala celé startovní pole a odvezla si zasloužené 🥇 zlato. Skvělý výkon předvedla i Linda Růžičková, která si vybojovala krásné 🥈 stříbro. Maruška Papšíková obsadila parádní 5. místo.
Poprvé jsme v závodní gymnastice přivítali Viktorku Mokrou (7. místo) a Miu Mlýnkovou (8. místo). Holky, vítejte mezi závodnicemi! 🤍✨

🎄 Ročník 2018
V této kategorii si Emi Kudláčková vybojovala pěkné 7. místo 👌. Přivítali jsme hned tři další vsetínské nováčky! Emi Hrňová se umístila na 10.místě, Lauri Svobodová skončila na 11. místě a Hanička Janíčková obsadila 19. příčku. Holky se rozhodně nezalekly a ukázaly velkou bojovnost 👏💪

⭐ Zkušenější závodnice
Tady už se jelo ve velkém stylu! Anetka Fojtíková předvedla bezchybný výkon a vystoupala až na 🥇 nejvyšší stupínek 🏆.
Viky Kociánová si vybojovala 🥈 stříbro a předvedla svou novou sestavu na prostných – byl to opravdu doják! 🥰 Jen kousíček od medaile skončila Steli Strnadelová, která obsadila 4. místo – pouhých 0,1 bodu 🤫💛. Stejně těsně unikla medaile i Julince Adamcové 🥹 (4.).
Na 5. místě se umístila Lucka Mikušová a 6. příčku vybojovala Mati Matkovič. Holky ukázaly spoustu nových prvků a poprvé závodily podle požadavků vyšší kategorie – klobouk dolů! 👏

🎅✨ Rožnovský pohár byl krásným, vánočně naladěným zakončením sezóny. Děkujeme všem závodnicím, trenérkám, rodičům i fanouškům za podporu během celého roku. Teď už hurá na Vánoce! 🎄❤️

Adresa

Trávníky 1217
Vsetín
75501

Otevírací doba

Pondělí 16:00 - 18:00
Úterý 15:00 - 18:00
Středa 15:00 - 18:00
Čtvrtek 15:00 - 18:00
Pátek 16:00 - 18:00

Telefon

+420605414043

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Gymnastika TJ Sokol Vsetín zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Ta Organizace

Pošlete zprávu Gymnastika TJ Sokol Vsetín:

Sdílet