26/04/2026
Znojmo gym cup 2026
☝️ Již tradičně se naše gymnastky účastnily závodu ve Znojmě. 🌼 Letos jsme vyjely změřit síly před blížícími se boji o místa na Mistrovství ČR.
VS2A ➡️ ... v kategorii VS2A se poprvé představily Anet Fojtíková a Viky Skýpalová. Závodem je pronásledovala značná nervozita a holky se nevyhnuly chybám. Bojovaly nejen s kladinou ale i s pamětí. 💪 Ale lepší teď, než za týden v Praze. Tam už to bude na ostro! Anetka se umístila na 25.místě a Viky na 26.místě.
VS4B ➡️ ... žákyně B se na ploše rozhodně neztratily. Nejlépe se vedlo Sandruš Vidlářové, která vybojovala krásné 6.místo. Eliška Papšíková se umístila na 9.místě. Ivča Kabeláčová po nezdarech na kladině uzavřela 🔝10 ... Na ploše se předvedla i Viky Kociánová, náš benjamínek této kategorie si dnes vylosovala 🃏♥️ špatnou kartu a po nezdaru na bradlech i kladině se umístila na 14.místě.
VS5B ➡️ ... v kategorii juniorek B si skvěle vedla Eliška Bílková a i přes zaváhání na bradlech a zafoukání na kladině se umístila na 6.místě. 👏
VS6B ➡️ ... mezi ženami B se předvedla Anet Papšíková, která se umístila na 7.místě. Na bradlech to nebylo úplně ono ale my jsme rádi, že Anet dovoluje zdraví vůbec závodit. ✨️
VS3C ➡️ ... v kategorii mladších žákyň C se na ploše představily Steli Strnadelová a Vali Sukupová. 🥈 Stelča zajela krásný závod a vybojovala nádhernou stříbrnou medaili. Vali bojovala jak mohla a stačilo to na 21.místo.