30/04/2026
Oskar:
Včera to bylo super, za mě nejlepší verze Nemesis. Hra pro vás nekončí po prvním setkání s vetřelcem. Přes to, že mě královna asi polovinu hry pronásledovala jsem dokázal přežít.
Sugy:
Ty jsi se dostal za 5. kolo 😮? Tak to se dnes půjdeš opít, ne 😄?
Doufám, že si to chlapci zopakujete, abych se mohl přidat 😊.
Oskar:
Můj osobní úkol byl zabít Filipa. Ale ve 4 kole jsem měl do hrobu nejblíž já, tak jsem se rozhodnul raději spolupracovat. Všechno jsme to museli odmakat s Tadeášem, Filip si akorát zalezl do hibernace.
Filip:
Prej odmakat. Nebýt pana Pilulky 💊 tak chcípneme všichni. Navíc Oskar se rozhodl ve třetím kole ze asi půjde spinkat a nechá nás tam 🤣 proste klasik, bud do třetího chcípne nebo zmizí. Kámoš nade vše. Nedejbože když ho poprosíš o pomoc, tak řekne že má svých problémů dost 🙈😁
Sugy:
Koukám, že byla sranda 😄.
Filip:
Co si budem, Nemesis píše vždycky svůj vlastní barvitý příběh 🤣
Tadeáš:
Kdo sype, ten jede 😄 Taky jsem se možná tak třetinu hry akorát přehraboval ve skladu, než jsem našel ty správné 💊 , abych pak v jednom tahu zalepit hořící reaktor páskou, bezpečně ho deaktivovat a ještě doběhnul do hibernatoria a za běhu rozstřílel vetřelčí larvu. Na aktivaci hibernatoria má ovšem zásluhy Oskar a byli jsme rozhodně rádi, že v něm to blízké setkání s královnou a ne úplně vydařený útěk do hnízda vzbudily týmového ducha.