12/06/2026
Milí přátelé,
omlouvám se, ale poslední dny absolutně nestíhám. 🤦
Včera jsem byla s Pallunkou na kontrole. Draslík i sodík jsou naštěstí v referenčních hodnotách, což mě moc potěšilo. Bohužel má zvýšenou močovinu i jaterní hodnoty, takže byla upravena léčba a nasazeno vše potřebné. Kupodivu to ale moje statečná holčička zvládá velmi dobře. ❤️
Do svých malinkatých oušek stále dostává antibiotika a dnes jsem ještě vyzvedla přípravek na čištění uší. Každý čtvrtý den jí je budu čistit. Nadšená z toho nejspíš nebude, ale nedá se nic dělat. Chceme udělat maximum pro to, aby se cítila co nejlépe.
U nás je to pořád stejný kolotoč. Veterina. Léky. Krmení. Úklid. Péče. A přiznám se, že už mi z toho někdy opravdu začíná hrabat.
Když se ale podívám do všech těch kočičích očí, vidím v nich důvěru. Důvěru, kterou nesmím zklamat. A právě ta mě drží nad vodou i ve dnech, kdy už sotva pletu nohama a nevím, kam dřív skočit.
Všichni se zatím drží a já jsem za to nesmírně vděčná. ❤️
Přeji vám všem krásný zbytek večera a pokud možno klidný a pohodový víkend.
A děkuji, že jste tu s námi. Že na nás myslíte, držíte nám palce a pomáháte, když je potřeba. Možná si to ani neuvědomujete, ale právě vy nás často držíte nad vodou ve chvílích, kdy je toho na jednoho člověka už opravdu moc. ❤️🐾🍀