08/09/2025
Ahoj 👋, tak teď to bude delší 📝, retrospektivní ⏳ a děkovný ❤️. Máme za sebou už pátý fesťák , kdy stálo naše šapitó "Na druhýho" 🎪. Zároveň posíláme další várku fotek z letoška ;)
Pětka je takový malý jubileum 🎂 a my bychom chtěli všem strašně poděkovat 🙏. Bez spousty lidí by tahle dobrá akce prostě nemohla existovat.
První dík patří fesťáku (Mezinárodní horolezecký filmový festival - oficiální stránka) jako takovýmu 🎉. To, že nás Petrové hned neposlali do háje 🌲, ale automaticky nám dali prostor, bylo pro nás naprosto klíčový 🔑. To, že nás tam každý další rok tolerují, je něco, za co nepřestaneme být vděčný ❤️.
Naprosto klíčový je ale taky naše přátelství a podpora Namche Outdoor 🏔️. Kromě toho, že nám bez obav vždycky půjčují zmíněný stan ⛺, tak jsou i každoroční jistotou nových věcí 🎒. Poctivě třídí ♻️ a zásobují nás. V neposlední řadě jsou taky trpělivé sběrné místo 📦, kam od začátku můžete nosit vaše nepoužívané vybavení.
To mě přivádí k další partě, která je s námi od začátku. Kluci z Nalehko 🥾. Díky nim můžeme mít sběrný místo nejen u nás v Krkonoších 🏞️, ale taky v Praze 🏙️ a Liberci, což je prostě super ✨ a my jsme za to děsně rádi.
Joži a Vocet z Uphill sportu 🧗 jsou na našem seznamu sběrných míst teprve chvilku, ale s velkou vervou 💪 nám pomáhají šířit naší myšlenku dál po sítích 📲, za což jim patří taky pořádný dík 🙌.
Taky máme radost, že jsme se domluvili se Zdeňkem z Bufa 👟, který nejen že čas od času poskytne pár výprodejových věcí 🛍️, které můžem přidat navrch naší podpory různým partám, ale zároveň pro naše zákazníky nabídnul slevu 💸 na podražení lezeček a bot od nás.
Od začátku je tu taky naše kamarádství s eMontana 📸. Fakt, že takových promo, jaké dělají nám, je u nich jako šafránu 🌾, je pro nás vzácný a vážíme si toho. Je krásný a symbolický, že slavíme naše jubilea 🎂 společně. Když eMontana slavila "pětku" , my poklepávali na základní kámen 🪨.
Díky! 💚
Teď ještě pár konkrétních jmen 📝. První na řadě je to Matyáš Škvor 🧵. Je to vlastně trochu zvláštní. Něco jako děkovat sami sobě 😅, protože Matyáš je už součástí party. Každopádně jsme děsně rádi, že kývnul na naši neodolatelnou nabídku 🎁 a přijal místo v partě jako opravující umpalumpa 🛠️.
V neposlední řadě patří dík vám všem 🙏. Všem, kteří přemůžou bariéru "nechce se mi/zapomenu" (nesoudíme, máme to stejně 😅) a donesou něco, na co se doma dlouho práší . Bez vás by to prostě nefungovalo. Prvních pár let a i teď by naše stojany nebyly tak plné, nebýt našich pravidelných přispěvovatelů. V první řadě naší rodiny 👨👩👧👦 a hromady kamarádů jako Kučerovic, Kalkusovi, zmíněné Namche, nebo parta okolo HO Krkonoše atd.. Je vás ale čím dál tím víc a víc z čehož jsme úplně dojatý. Letos v podstatě skoro každou hodinu přišel minimálně jeden pytel věcí.
Stejně důležití jste ale vy všichni, co dáváte věcem další šanci 🔄 a nevadí vám občas nějaký ten šrám . Za ty roky už taky začínáme poznávat známé tváře 😊 a věrné zákazníky.
Díky, díky, ještě jednou a fakt upřímně děkujeme ❤️!
---------------
Občas je to fakt docela blázinec: skloubit v srpnu práci 💼, normální život 🏡, teď už dvě děti na jaderný pohon 👶👶 a ještě milión drobných příprav, který třeba ani nejsou vidět. Každopádně to stojí za to a dává nám to smysl .
Občas se někdo ptá, a i my se ptáme: co dál ❓ Řekl bych, že naše motto je mimo jiné: "nic úplně netlačit". Nechceme tlačit na nějakou charitu 🚫, ale chceme, aby lidi byli spokojení s tím, co kupují 🙂. Nechceme lidi násilně přemlouvat, aby nám posílali nepotřebný věci 🎒, ale abychom prostě postupně vytvářeli prostor, až na to přijde čas ⏳. Stejně tak jsme se nechtěli po hlavě vrhnout do velkých plánů 🚀. Rádi bychom trochu pohli s tím upcyclingem. Máme v hlavě ale spoustu nápadů 💭, tak uvidíme.
Tak ještě jednou dík ❤️
-----------¨
Pokud máte něco na srdci 💬, budem rádi za jakoukoli zpětnou vazbu. Samozřejmě pozitivní ✅ i negativní ❌ 😉.