17/03/2026
Vážení přátelé,
s potěšením vám představujeme plakát XVIII. ročníku soběslavského Setkání s hudbou. Za fotografii opět moc děkujeme Miroslavu Lepeškovi , za grafické zpracování studiu a za propůjčení své tváře i svého violoncella letošnímu "Setkání". 🙏
Tak na viděnou v Soběslavi! 🎻👋