Kočičí azyl Znojemsko

Kočičí azyl Znojemsko Telefon slouží pouze pro akutní případy: při nedostupnosti na telefonu pište SMS na 602452171
Zavoláme zpět pouze na základě zprávy Azyl není nijak dotován.

Tato stránka slouží na pomoc kočičím kožíškům, kteří neměli v životě moc štěstí. V azýlku Patricie Vítové se momentálně nachází 92 koček. Jsou to především handicapované a nemocné kočičky, některé z nich jsou pouze v léčení. Na některých handicap po letech není ani poznat, ale potřebují stálý dozor a veterinární diety. Bojujeme za lepší život koček na Znojemsku, zachraňujeme takové kočky / koťata,

které by venku neměly šanci na přežití. Kastrujeme také toulavé kočky v koloniích. Každý rok se nám daří umístit desítky koťat a koček do nových rodin �

Díky dobrovolníkům pořádáme také různé aukce a prodeje, např.kalendářů a knížek, abychom mohly zajistit chod azylu. Vše je hrazeno z příjmů Patricie, nebo díky našim dárcům. V případě zájmu o adopci napište do zpráv azylu, nebo na uvedený telefon u daného příspěvku �
Postupně tvoříme alba, abyste mohli vybírat z kočiček k adopci. Pomoci můžete zakoupením věcí v našich aukcích ZDE:

https://www.facebook.com/1772360226359754/posts/3085324308396666/

Budeme rádi, když přispějete jakoukoliv finanční částkou. https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2301108372
Číslo účtu: 2301108372/2010
Účet je transparentní, moc si vážíme vaší pomoci. Prosíme, telefon do azylu využívejte pouze v AKUTNÍCH PŘÍPADECH, a to tak, že napíšete sms a my zavoláme zpět. Není v našich silách být pořád na telefonu. Pokud nemáte akutní dotaz, pište na FB do zpráv, nebo na e-mail: [email protected]. Děkujeme.

13/06/2026

Tak dnes jsem řešila blokaci příspěvku , který je sdílený mnou a jsem i tvůrcem videa . Tohle se zkrátka na FB stává …
přejeme dobrou noc ❤️🥰video sem dáme znovu 😉
Na videu není nic špatného ☝️

13/06/2026
Nejde sice o kočky ale pomáhat máme všem. ❤️❤️❤️
13/06/2026

Nejde sice o kočky ale pomáhat máme všem. ❤️❤️❤️

❤️ PROSBA O POMOC PRO NAŠE ČÁPY ❤️

Letošní sezóna je pro naši stanici mimořádně náročná. Aktuálně pečujeme o velké množství čapích mláďat a jejich spotřeba potravy je opravdu obrovská.

V posledních dnech se dostáváme do situace, kdy nám začínají docházet drobné krmné rybičky, které jsou pro část našich čápat velmi důležitou součástí krmení. Naši běžní dodavatelé je bohužel momentálně nemají k dispozici.

Proto bychom se rádi obrátili na vás. Pokud by někdo z našich příznivců, rybářů, chovatelů nebo provozovatelů sádek měl možnost pomoci s větším množstvím drobných rybiček vhodných ke krmení, budeme za každou nabídku velmi vděční.

Nejedná se o pár kusů rybek do akvária, ale o větší množství potřebné pro každodenní krmení našich svěřenců.

Pokud víte o možnosti pomoci, prosíme, kontaktujte nás na e-mail: [email protected]

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají zvládat letošní mimořádně náročnou sezónu. Bez vás bychom to nedokázali. ❤️🙏

13/06/2026

Tohle už je fakt moc 🥰. Dnes vyšel z karantény po týdnu …. Nezapomněl ani po roce ….. Ani na lásku k Lackymu , se kterým měl vždy velmi silné pouto . No už je náš ❤️ až mi to vehnalo slzy do očí no to je co říct 💪. Jsem ráda , že zrovna mne přes tu silnici před autem poskakoval 💔
Adopce je krásná věc. Ale je těžké sledovat u stovek zvířat jak se mají Nemáme 1 adopci za měsíc . Na tohle nemáme čas, psát co týden nebo měsíc o informace . Na druhou stranu , když si něco “nesedne “ a máme smlouvu s dotyčným , stačí napsat a kočku bereme zpět, nebo pomůžeme i v čase budoucím … je to ve smlouvě , lidem to říkáme . Stop . Už to nebudu dále rozepisovat . Handycap Kuba už je náš . 🫶☝️
Za podlahu se omlouváme , dnes jsme dopouštěli jezírko a zapojila sem hadici 😁 a voda byla všude v trávníku . Podle toho teď vypadá i náš interiér 🤦‍♀️úklid neuteče …

Setmělo se - ☝️ čas večeře 😁Říkala jsem si, jestli budu muset pro Kubu na houpačku dojít nebo přijde . Nepřišel . Rovnou...
13/06/2026

Setmělo se - ☝️ čas večeře 😁
Říkala jsem si, jestli budu muset pro Kubu na houpačku dojít nebo přijde .
Nepřišel . Rovnou přiletěl, div že mne neporazil 😁 plný bříško masíka . Jsem zvědavá , jestli dnes v noci za mnou dojde do postele 😉
Přejeme dobrou noc 🫶

13/06/2026

Kuky TERMINÁTOR 😁😁ještě jednou 😁🤦‍♀️ Kuky se nevzdává a hledá toho nového drzého frajera Kubu 🤣 už je utahaný, ale hlavně se NEVZDAT 🤦‍♀️

13/06/2026

Ferda si to užívá ♥️🙏
Ledviny bohužel nenapravitelné , rakovina na uchu jede a jede . Dáváme co jde , aby u nás plnohodnotně dožil . Je miláčkem i v posteli 👌

13/06/2026

Kuky musí a musí okusit nového kamaráda . Zatímco se tu Kuba radostně prohání s větrem a chytá mouchy , Kuky to moc nechápe 🤦‍♀️ . Tak Kuba proletí celou zahradu , Kukymu se ztratí v polovině a Kuky pak záludně kluka lítacího hledá 😁. Je to lepší jak televize 🙂 Kukyho tu všichni berou jako trochu “jiného” . Zatím mu to ale nedochází a má pocit že každého musí přeprat a dohonit .
Pak ho odnesu večer do karantény a spí jak prkno . Je dominantní navzdory svému handicapu, a ani se nedivím . Musel venku přežít …🙂

3.6. 2026 nález Kuby na silnici ,odvoz zpět do azylu Kdo si pamatujete kocourka s vážným poraněním zadní nohy , která mu...
13/06/2026

3.6. 2026 nález Kuby na silnici ,odvoz zpět do azylu

Kdo si pamatujete kocourka s vážným poraněním zadní nohy , která musela být amputována ?
Kocourek přežil sepsi , vykrmili jsme ho jako buřtíka a rok na to se dostal do adopce . Myslela jsem , že do bezpečné adopce. Jak lehce se člověk v lidech mýlí . 😔
Ve středu minulého týdne jsem jela z práce domů za soumraku a vidím po silnici hopsat kočku . Dojela jsem k místu a vystoupila . Pohublý se schoval pod auto a tence mňoukal . Nedalo mi to a vylákal jsem ho po chvíli ven , jak ho pohladila a s hrůzou zjistila , že má jen 3 nohy a ta podoba 🤦‍♀️.
Neváhala sem a stáhla ho na klín do auta . Nebránil se , naopak mi dělal sudy u řízení na nohou jakoby mne znal . Pořád ještě na vážkách - zda nekradu někomu kocoura jsem ho ubytovala do karantény do klece , kde děĺal zase sudy . Dostal jidlo zblafl hned 3 kapsičky a misku granulí , došel vzorně na toaletu a vyčkával až přijdu aby se zase mohl mazlit . Dlouho pil .
Včera jsem byla na návštěvě v blízkosti, kde mají kočky venku . Nechápeme jak přežil , ale
venku byl viděn už před Vánoci 😡
Je poloviční ,ale je NÁŠ . ❤️Hned jsem hrabala v úložišti fotky a porovnávala detaily a vše se potvrdilo . V karanténě měl s nováčkama problém a tak po týdnu jsem ho vzala do prostru , který znal . Poznal ho hned . První byla postel a peřiny. Kuchyň a dobroty a hned věděl kudy na zahradu 👌❤️ je obezřetný , chodí tu pár nováčků co nezná tak je plácne . Ale vyvaluje se tu “jako doma” .
Takový vděk , tu spokojenost a radost, která je na něm vidět je krásná . Slíbila jsem mu , že už si ho necháme . Tady má prostoru dost . Má zahradu a hlavně bezpečí. A psy , které zná a nemusí se jich bát . Poznal je i po roce ❤️

Děkuji těm , kteří Kubu celý rok přikrmovali.
K někomu se musel uchýlit , jinak by jako 3 nohý dlouho nežil . Až na váhu , vypadá dobře a bude po roce přeočkován podle záznamů . Krev i koprologie je dobrá .

13/06/2026

Kdo si pamatujete kocourka s vážným poraněním zadní nohy , která musela být amputována ?
Kocourek přežil sepsi , vykrmili jsme ho jako buřtíka a rok na to se dostal do adopce . Myslela jsem , že do bezpečné adopce. Jak lehce se člověk v lidech mýlí . 😔
Ve středu minulého týdne jsem jela z práce domů za soumraku a vidím po silnici hopsat kočku . Dojela jsem k místu a vystoupila . Pohublý se schoval pod auto a tence mňoukal . Nedalo mi to a vylákal jsem ho po chvíli ven , jak ho pohladila a s hrůzou zjistila , že má jen 3 nohy a ta podoba 🤦‍♀️.
Neváhala sem a stáhla ho na klín do auta . Nebránil se , naopak mi dělal sudy u řízení na nohou jakoby mne znal . Pořád ještě na vážkách - zda nekradu někomu kocoura jsem ho ubytovala do karantény do klece , kde děĺal zase sudy . Dostal jidlo zblafl hned 3 kapsičky a misku granulí , došel vzorně na toaletu a vyčkával až přijdu aby se zase mohl mazlit . Dlouho pil .
Včera jsem byla na návštěvě v blízkosti, kde mají kočky venku . Nechápeme jak přežil , ale
venku byl viděn už před Vánoci 😡
Je poloviční ,ale je NÁŠ . ❤️Hned jsem hrabala v úložišti fotky a porovnávala detaily a vše se potvrdilo . V karanténě měl s nováčkama problém a tak po týdnu jsem ho vzala do prostru , který znal . Poznal ho hned . První byla postel a peřiny. Kuchyň a dobroty a hned věděl kudy na zahradu 👌❤️ je obezřetný , chodí tu pár nováčků co nezná tak je plácne . Ale vyvaluje se tu “jako doma” .
Takový vděk , tu spokojenost a radost, která je na něm vidět je krásná . Slíbila jsem mu , že už si ho necháme . Tady má prostoru dost . Má zahradu a hlavně bezpečí. A psy , které zná a nemusí se jich bát . Poznal je i po roce ❤️

Děkuji těm , kteří Kubu celý rok přikrmovali.
K někomu se musel uchýlit , jinak by jako 3 nohý dlouho nežil . Až na váhu , vypadá dobře a bude po roce přeočkován podle záznamů . Krev i koprologie je dobrá .

Adresa

Prosimerice
67161

Telefon

+420602452171

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Kočičí azyl Znojemsko zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Ta Organizace

Pošlete zprávu Kočičí azyl Znojemsko:

Sdílet