13/06/2026
3.6. 2026 nález Kuby na silnici ,odvoz zpět do azylu
Kdo si pamatujete kocourka s vážným poraněním zadní nohy , která musela být amputována ?
Kocourek přežil sepsi , vykrmili jsme ho jako buřtíka a rok na to se dostal do adopce . Myslela jsem , že do bezpečné adopce. Jak lehce se člověk v lidech mýlí . 😔
Ve středu minulého týdne jsem jela z práce domů za soumraku a vidím po silnici hopsat kočku . Dojela jsem k místu a vystoupila . Pohublý se schoval pod auto a tence mňoukal . Nedalo mi to a vylákal jsem ho po chvíli ven , jak ho pohladila a s hrůzou zjistila , že má jen 3 nohy a ta podoba 🤦♀️.
Neváhala sem a stáhla ho na klín do auta . Nebránil se , naopak mi dělal sudy u řízení na nohou jakoby mne znal . Pořád ještě na vážkách - zda nekradu někomu kocoura jsem ho ubytovala do karantény do klece , kde děĺal zase sudy . Dostal jidlo zblafl hned 3 kapsičky a misku granulí , došel vzorně na toaletu a vyčkával až přijdu aby se zase mohl mazlit . Dlouho pil .
Včera jsem byla na návštěvě v blízkosti, kde mají kočky venku . Nechápeme jak přežil , ale
venku byl viděn už před Vánoci 😡
Je poloviční ,ale je NÁŠ . ❤️Hned jsem hrabala v úložišti fotky a porovnávala detaily a vše se potvrdilo . V karanténě měl s nováčkama problém a tak po týdnu jsem ho vzala do prostru , který znal . Poznal ho hned . První byla postel a peřiny. Kuchyň a dobroty a hned věděl kudy na zahradu 👌❤️ je obezřetný , chodí tu pár nováčků co nezná tak je plácne . Ale vyvaluje se tu “jako doma” .
Takový vděk , tu spokojenost a radost, která je na něm vidět je krásná . Slíbila jsem mu , že už si ho necháme . Tady má prostoru dost . Má zahradu a hlavně bezpečí. A psy , které zná a nemusí se jich bát . Poznal je i po roce ❤️
Děkuji těm , kteří Kubu celý rok přikrmovali.
K někomu se musel uchýlit , jinak by jako 3 nohý dlouho nežil . Až na váhu , vypadá dobře a bude po roce přeočkován podle záznamů . Krev i koprologie je dobrá .