03/02/2025
Vážené študentky, vážení študenti,
pozývame vás na zasadnutie Kolejnej rady, ktoré sa uskutoční zajtra, 4. februára, o 19:00 v študovni K2 na prízemí.😇
Na programe budú dôležité témy týkajúce sa života na koleji,(osvetlenia na koleji ako už bolo avizované) prevádzkových otázok a ďalších podnetov od študentov. Vaša účasť a názory sú pre nás dôležité!💗🥰
Tešíme sa na stretnutie
S pozdravom,
Kolejná rada 💖🥰