02/05/2026
Včera jsme strávili krásný 1. máj na Petříně u restaurace Nebozízek 🌸
Byl to skvělý den plný lidí, příjemné atmosféry a hlavně příležitostí představit náš projekt dalším lidem. Máme radost, že jsme mohli být součástí takového dne a znovu šířit myšlenku pomoci dětem z dětských domovů a lidem, kteří to v životě nemají jednoduché.
Velké díky patří každému z vás, kdo se u nás zastavil, vyslechl si náš příběh a rozhodl se nás podpořit 🙏
Vaší podpory si opravdu vážíme a dává nám smysl v tom, co děláme, pokračovat dál.
Děkujeme ❤️