letech sdružovala několik oddílů: Desítka, Berušky, Foton, Vega, Cassiopea, Helios , Pluto, Delfín, Orion, Saturn, Severka a Střelka. Po listopadu 89 se stala spoluzakladatelkou nové organizace KONDOR (KOnfederace Nezávislých - Dětská ORganizace). letech se členská základna značně zúžila a všechny oddíly kromě Desítky zanikly pro nedostatek členů. Vedoucí Desítky však skupinu Vesmír udrželi a ta s
e začala opět plně rozvíjet. Je zaměřena především na turistiku, sport a pobyt v přírodě. Na turistickou základnu v Drahňovicích jezdíme na víkendové akce a tábory. Sídlo je v Praze 4, Zdiměřická 1454
Oddíl Desítka byl založen v roce 1980. V začátcích byl zaměřen především na sportovní střelbu ze vzduchovek. Odtud název Desítka, který měl symbolizovat, že jeho členové nikdy neminou střed terče. Zakládajících členů bylo taky deset. Oddíl se rozrůstal a činnost se změnila na turisticko sportovní. Cílem našeho oddílu je naučit děti žít v souladu s přírodou, zálesáckým znalostem, ale především je vést k ohleduplnému a kamarádskému chování jak ke svým kamarádům, ostatním lidem, tak i k přírodě.
Členy našeho oddílu jsou děti, které rády chodí do přírody, baví je dobrodružné hry, sport, soutěže a tráví volný čas mezi dobrými, slušnými kamarády. S dětmi pracuje kolektiv zkušených a kvalifikovaných vedoucích. Děti se u nás naučí: jak se chovat v přírodě, orientaci v terénu, práce s mapou a buzolou, uzlovat, šifrovat, zálesáckým dovednostem, střílet ze vzduchovky ... Celoroční činnost zakončujeme stanovým táborem na naší základně. Pravidelné schůzky 1x za 14 dní v pondělí od 15:30-17:00 hodin v klubovně ZŠ Donovalská. Chodíme s dětmi 1x měsíčně na celodenní nebo dvoudenní výpravy.