07/05/2026
~JAK SE MÁME V BRNĚ 2/3~
Slibované pokračování střípků z Hravých střed je tu✨ V březnu jsme se stali profesionálními moderátory, užili jsme si totiž skvělé odpoledne v .cz Se skvělými průvodci Terkou a Filipem jsme zjistili, jak to v rádiu chodí a co musí správný novinář umět a udělat, než začne mluvit do éteru. Ukázali jsme si, jaká technika je potřeba k tomu, aby se rozhovory, reportáže nebo podcasty dostaly až k nám do uší. Třeba už víme, proč mají v každém dobrém rádiu kočku😺
Potom jsme dostali možnost si to všechno vyzkoušet v praxi, protože zrovna přišel čas na odpolední zprávy. Po důkladném rozmluvení a tréninku, jak zprávu přečíst srozumitelně a profesionálně, jsme se vydali do studia. Tréma nás neskolila, v živém vysílání jste mohli slyšet úplné profíky😁 Moc děkujeme za tuhle příležitost❤️