11/05/2026
Tohle město bejvalo slušný, bohabojný. Bejvalo...
Ale to je pryč. Těch pár lidí co se odsud dostali má kapsy plný zlata.
Ten zbytek tam zůstal a funguje... jako dokonalá potravní pyramida.
A kdo se nebojí, ten letí vzhůru.
A co ty? Už tam máš svůj sroubek? Rezervuj si ho na odkazu v komentáři.