31/12/2025
Rok 2025, všem "MÝM DĚTEM" ....
Tento rok byl pro nás, pro všechny, kdo jsme se podíleli svou přítomností na fungování Ranče u Hromnice, náročný.
Letošní rok se stal milníkem. Milníkem pro mě, pro koně, pro Kubu, pro všechny, co nás navštěvovali. Letošním rokem totiž Ranč svou činností po 7mi letech fungování, skončil.
Každý rok jsem dělávala shrnutí roku, co jsme všechno zvládli vybudovat, kam jsme se posunuli, co se povedlo atd. Tímto příspěvkem bych spíš chtěla shrnout celou etapu fungování Ranče, nejen letošní rok a zároveň tím poděkovat všem, kteří s námi byli v různých etapách, na akcích, nebo dokonce od začátku, až do konce:)
🐴Ranč u Hromnice, z.s. vznikl proto, že jsem měla sen o tom, mít koně doma a vytvořit kolem sebe partu lidí, co se budou mít rádi - SPLNĚNO NA 200%.
🐴Prošlo tudy nespočet úžasných dětí i rodičů a za každého jsem nesmírně vděčná 🥹😍
🐴Koně nás všechny učili, a my jsme je nechali nás učit.
🐴Prošli jsme si společně chvílemi smutků i radostí a nechali jsme se těmito chvílemi posunout a stmelit.
🐴Vznikla krásná přátelství ❤️
🐴Děti tady rostly, a já jsem díky nim rostla taky.
🐴Ranč mě/nás naučil, že atmosféru nikdy netvoří luxusní podmínky, ale luxusní společnost 🥰
🐴Věřím, že Ranč a jeho fungování přispěl k tomu, že má hodně dětí spoustu krásných vzpomínek.
🐴 Vytvořili jsme si tady místo, kde jsme se mohli všichni rozvíjet a vzájemně se podporovat.
🐴 Vzpomínky, které se pojí s Rančem, mi stále vhánějí do očí slzy vděčnosti a dojetí 😍
🐴Společně jsme obohatili Police o pár naštvaných lidí, kvůli pár neuklizeným bobkům na cestě 😁
🐴 Ranč mě naučil a utvrdil v tom, že člověk může dělat práci, která ho baví a naplňuje.
🐴Byla to nejlepší škola toho, že nejlepší věci vznikají, když vycházejí ze ❤️
Mohla bych asi dlouze pokračovat, ale byly by to už hlavně ty věci, co jsou očím neviditelné ☺️
Rok 2025 byl pěkný chaos, ale jedna maminka to krásně nazvala "dobrodružstvím" ☺️ Takže děkuju všem dobrodruhům, co semnou letos zvládali ten chaotický nekomfort, lítat po pastvinách, roztláčet ječící auto plné sedel, přejíždět do Branek, do Polic a Osíčka a všude, kde jsem se zrovna nacházela 😀
Tábory jsem si opět maximálně užila, v rámci svých psychických a fyzických možností 😀
Zvládli jsme dokonce "Den uzavřených dveří", kde mi dětičky přednesly takovou řeč, jako bych už umírala a taky jsme všichni brečeli☺️ ALE - jdeme dál, a pořád se máme ❤️
Taky se omlouvám, že mi letos nezbývala energie a nezvládla jsem žádné dojemné dopisy, koláže, dárečky, jako ode mě bývávalo zvykem - nezlobte se na mě, a směle sázím na to, že už víte, co pro mě každý z vás znamená 😇
Děkuji za VŠECHNO. Za všechny ty krásné i smutné chvíle..
A děkuji především té mojí Koňopartě - byli jste mým hlavním důvodem, hnacím motorem toho všeho...❤️
A abyste věděli - JÁ nekončím, skončil pouze Ranč u Hromnice - krásná, životní etapa. JÁ teprve začínám 😁 Míním zůročit všechny ty úžasné chvíle a zkušenosti, a že jich není málo! Měla jsem ty nejlepší podmínky, a nejlepší lidi okolo sebe. S koňmi se nechávám vést, a necháme se překvapit, kam mě to dále zavede ☺️ale určitě to bude dobrodružství😁
Takže roku 2025 ZDAR!
Čeká nás rok ohnivého koně a já věřím, že se nám bude dařit, protože jsme si zvládli udělat solidní základ 😁🩷
Nela se neloučí, Nela pokračuje 🙏🙌