03/04/2026
🐥 Velikonoce na oddělení 🌷🐣
Na našem oddělení proběhlo krásné velikonoční dopoledne plné tvoření, radosti a úsměvů. Společně s dětmi jsme vyráběli velikonoční zajíčky a ovečky, sázeli velikonoční osení, malovali vajíčka a užili si příjemný čas plný kreativity.🐣
Velkou radost dětem udělala také návštěva slečen z virtuální reality, kde si mohly vyzkoušet různé aktivity, zahrát hry, ale i zábavnou formou procvičit své vědomosti. 🐣
Velké poděkování patří Bejače a VR Medical , kteří připravili krásné velikonoční balíčky. Díky vám měly děti ještě o něco větší radost a jejich svátky byly zase o kus veselejší. 🐥💛