30/05/2026
Ve čtvrtek proběhl náš poslední kroužek Rytmáčků v tomto školním roce🥹. Do kroužku byli pozváni rodiče dětí, aby nahlédli, jak hodina probíhá a co se jejich děti za celý rok naučily👼.
Hodina začala rozehřívací hrou na dopravní prostředky🚘 , pak se děti rozcvičily s plyšákem🐻 a zatančily rodičům na několik písniček 🎶. Součástí byly také aktivity, do kterých se zapojily i rodiče, jako například židličkovaná🪑 nebo zlatá brána.
Za odměnu a na rozloučenou dostaly děti lízátko a omalovánky, aby nezapomněly, jaký krásný rok jsme spolu prožili😍.
Poslední společná chvíle byla plná radosti, pohybu i dojmů. Děkujeme dětem a rodičům a budeme se těšit na nový školní rok💖. Ahój👋.