23/01/2026
S novým rokem už jsme se přivítali a abychom dostáli i rozloučení se s rokem 2025, zavzpomínáme s Vámi na předvánoční setkání, které se konalo 4.12.2025.
Tento den byl plný tvoření vánočních dekorací, klienti si v dopoledním čase vyrobili vánoční lampičku, vonného františka a plovoucí oříšek se svíčkou, kterou si každý v odpoledních hodinách vypustil do vody a společně jsme sledovali, kam že to každého donese.
Při vypouštění lodiček se symbolicky vytvořila vosková spirála v podobě našeho loga střediska U sv. Prokopa Domova sv. Anežky a to byl jasný náznak toho, že to zvládneme všichni společně i v dalším roce.
Společně jsme.. klienti, zaměstnanci, rodiče i opatrovníci poseděli, občerstvili se, naplnili další tradici lití olova bez olova s voskem 😊, házeli pantoflem, zatančili si a vrcholem byla módní přehlídka, při které klienti ukázali to, co všechno v našich dílnách umíme vyrobit a také to, že máme U sv. Prokopa smysl nejen pro práci ale i pro humor.
Potlesk byl veliký, nálada skvělá a s touto vzpomínkou se s rokem 2025 definitivně loučíme......
Prokopáci