26/04/2026
...a dnes:: Dobrý den pane Josefe, už zase ja s prosíkem. Jsem na cvičáku s maminkou která má šest dětí ted ji skončila mateřská a chlap od ni odešel. Nejmladší jsou tři roky kdybyste měl i plínky to by bylo super. Snad vás tím neobtěžuji . Předem moc děkuji .
[26. 4. 21:36]Dobrý deň,čo mám,to dám. Napíšem,keď bude pripravené
[26. 4. 21:36] Moc moc děkuji ❤️
[26. 4. 21:36] Teď jsem volala s paní a slyšela jsem děti jakou měly radost. Paní hrozně moc děkuje, vše už vybaluji. Moc vám děkuji. 🙏
[26. 4. 21:36] Jozef Weigert Euro Gastro: Rado sa stalo.