28/04/2026
Drodzy Kibole!
Emocje po niedzielnym meczu powoli opadają, więc czas na kilka zdań z naszej strony.
Mamy nowy rekord skoczni przy Bułgarskiej. Liczy on około 4500 metrów kwadratowych. Tak, tak, nie regulujcie odbiorników. Tyle powierzchni liczyła sektorówka zaprezentowana na III trybunie. Sektorówka z patronami naszego miasta - świętym Pawłem i świętym Piotrem, którzy stanęli na straży herbu Kolejorza.
Przed meczem prosiliśmy o wcześniejsze przybycie na trybuny i współpracę. Dziś z czystym sumieniem możemy podziękować Wam za pomoc oraz uszanowanie naszych próśb, a także za zrozumienie pracy, jaką wkładamy w to, by atmosfera przy Bułgarskiej była czymś wyjątkowym. Stanęliście na wysokości zadania.
Kolejna sprawa to zbiórka na oprawy. Za nią również dziękujemy Wam, Kibole. 32 tysiące złotych to kwota, która pokazuje, że nie tylko doceniacie to, co za nami, ale także czekacie na kolejne prezentacje z naszej strony.
Niezmiernie cieszy nas taka frekwencja jak na ostatnim meczu. Powtórzymy coś, o czym mówiliśmy kilkukrotnie. Pełen stadion stwarza świetne warunki do prezentacji opraw, więc mamy nadzieję, że utrzymacie tę tendencję oraz że taki stan rzeczy przełoży się także na kolejny progres w procesie sprzedaży karnetów. Taki widok Bułgarskiej chyba wszyscy chcielibyśmy widzieć jak najczęściej.
Kolejne podziękowania chcieliśmy przekazać na zakończenie sezonu, ale nie ma na co czekać. Dziękujemy wszystkim fotografom, którzy zupełnie bezinteresownie wysyłają nam swoje materiały z meczów i opraw, oznaczają nas w swoich postach, relacjach. Często po „dużych meczach” jest tego tyle, że naprawdę ciężko każdemu z osobna podziękować. Czasem coś umknie, gdzieś przeleci, ale naprawdę wielu z Was robi kapitalną robotę. W tym miejscu chcemy jednak wyróżnić dwie osoby, które przez ostatnie kilkanaście miesięcy współpracują z nami wzorowo. I co trzeba jeszcze raz podkreślić - bezinteresownie.
ac (.ciereszko)
Dziękujemy za materiały, wkład pracy, energię i co dla nas ważne, ekspresową wysyłkę materiałów! 👏
I oczywiście brawa dla całego zespołu. Swoją postawą na boisku nakręcacie to wszystko, co wokół nas.
Dziękujemy,
L**h Poznań Ultras 🫡