28/12/2025
Tak tohle nás opravdu mrzí a dost i štve😕 Někdo o Vánocích ukradl solární světýlka, která zdobila okolí vánočního stromku 🎄a byla tu pro radost všem. Celých 8 let nám to tu vydrželo bez ztráty. Nešlo o peníze, ale o obyčejnou slušnost, která zjevně někomu chybí. Je smutné, že i takové drobnosti musí být terčem krádeže. Tak snad nám ta zbylá světýlka budou do konce roku dělat radost, když nám už přes den konečně svítí sluníčko. 🌞