16/05/2026
V neděli 10. května jsme se společně vydali na zhruba 9 km dlouhou trasu, abychom uctili památku obětí zastřelených ve Žlebu u Kyselky. Celé odpoledne se neslo ve velmi příjemné a důstojné atmosféře.
Velké poděkování patří všem účastníkům, kteří se k nám připojili. Vážíme si toho, že s námi držíte tyto tradice a památka našeho kraje vám není lhostejná! ❤️
Rádi bychom také touto cestou vyjádřili upřímné poděkování starostovi obce Budětsko za vřelé přivítání přímo u samotného pomníku. Obrovské díky patří také Jiří Vrba za jeho skvělý a poutavý výklad historie a všem nám přiblížil tehdejší události.
Níže se můžete podívat na fotky z průběhu celé akce. 📸👇