10/05/2026
Včera odpoledne se u nás na Podzámčí uskutečnilo slavnostní předání hasičského vozu naší jednotce. Počasí nám přálo 🌞 a celá slavnost se náramně vydařila. Naše Raduška 🚒 i celá jednotka dostala požehnání od Mons. Miroslava Kratochvíla.
Poté jsme se přesunuli na hřiště k Mks, kde jsme v oslavách pokračovali na taneční zábavě se skupinou Svor. 🎸🎸🎸 😃😉👍