11/05/2026
Máme takovou naší spolkovou úchylku. Každá podlaha se musí osedět, zapít, očuchat, zhodnotit a poděkovat. Váš Vildův mlýn děkuje za důvěru, která dává smysl našemu sezení.
2020-2023-2026
za nejnovější podlahu v kuchyni moc dík Polévka, která pomáhá a taky se naplánovaly práce na sobotu👻a❤️