01/08/2025
Přátelé, kamarádi, bratři a sestry, nebojte, jsme zpátky doma! Unikli jsme z té divoké tropické hry plné bažin, houštin, lián, komárů, říček, staletých stromů i oceánů kopřiv. Tam kde mezi zarostlými chrámy řádili nejrůznější bestie, motorkáři a asasíni. Kde jedinou útěchou nám ve světě plném nástrah a výzev byla strojová NPC, naši rádci a průvodci hrou. Buďte v klidu, už jsme doma. S rodiči spokojeně užíváme letních radovánek a herní svět se pomalu rozplývá za námi. Džungle už je minulostí. Dojmy ale stále zůstávají, bylo toho na nás hodně... Ke konci jsme se ani ozvat nestíhali, byl to frmol. Vařili jsme brambory, dělali popcorn, prošli náročnou celodenní trasu po stanovištích, přelstili krvelačné asasíny, a nakonec i se ctí hru navždy opustili tlačítkem Escape. Na tohle se jen tak nezapomeneme, jen to z nás vydolujte všechny ty zážitky a velké příběhy. Je co vyprávět! Zdraví, Zvoňáci, skauti z Jihlavy