11/06/2026
JAK SE DAŘÍ KOČIČCE FANY A MÁ PODPORA ŠKLÍBY SMYSL ☝🏼❤️🩹🐈?
Překrásný večer, drahouškové ✨,
dneska se společně podíváme na kočičku Fany, jelikož jsme nedávno prosili o pomoc s její záchranou 🆘. Příspěvek o tom, jak se jí daří, by přišel tak jako tak, jen o něco později, protože pravidelně informujeme o všech kočičkách v naší péči 🤲🏼.
Důvod, proč o Fany píšu dneska, je ten, že nás několik lidí v čele s nějakou paní Jolanou obvinilo v komentářích z toho, že tato kočička vůbec neexistuje a v naší péči není ❌. Normálně bych to asi přešla a dotyčné jen zablokovala, protože prostor pod našimi příspěvky chceme bezpečný a netoxický 🫶🏼, ale…
…dneska mě to opravdu naštvalo. Špatně jsem spala, od rána mám strašnou rýmu 😪 a prostor pro odpočinek žádný. Celý den jsem seděla v autě a pendlovala 🚗🌬️ – holčičkám Holly a Ace se velmi přitížilo a obě musely na kapačky. Odmítaly papat a Ace má navíc opravdu špatné ledviny.
Z veterinární kliniky 🏨 jsem vyzvedávala také slepé chlapečky Patricka a Zayena, kteří jsou po operaci očiček – oběma je bylo nutné vyndat, protože hnisala a nedělala dobrotu. A mohla bych pokračovat… ona totiž Fanynka není v naší péči jedinou kočičkou. Dokonce už teď není ani tou nejvíce ohroženou ❤️🩹…
Jsem opravdu naštvaná z tak hloupých řečí od chytráků, kteří jsou úplně mimo realitu a nikdy nám v ničem nepomohli 😤.
Fotku holčiček, které právě teď bojují o život na veterinární klinice, dávám do komentáře, ať je dnes Fany hlavní hvězdou ⭐️. A brzy čekejte i její video – ostatně tak, jak to děláme vždycky.
Všem, kdo nám pomáháte, moc děkuji. Bez vás by to prostě nešlo ❣️A omlouvám se za rozhořčení, ale ty emoce se mnou v dnešním rozpoložení dost zalomcovaly 🥵.
Laura ze Šklíby 💜🐾