Wéna's backyard park

Wéna's backyard park Snowpark in my backyard...... for advanced snb/ski riders

Info pro přispěvatele o dodání odměnVšechny odměny jsou už více než týden ve výrobě a zde jsou termíny jejich předpoklád...
15/05/2026

Info pro přispěvatele o dodání odměn

Všechny odměny jsou už více než týden ve výrobě a zde jsou termíny jejich předpokládaného dodání:

Hrnky, Peněženky – Budu rozesílat v příštím týdnu (18.-22. 5. 2026)

Obrazy - Všem, kdo si obrazy objednali, zavolám v příštím týdnu (18.-22. 5. 2026) a domluvíme se na osobním předání

Trička, Mikiny, Čepice, Kšiltovky - Firma, která merch vyrábí mě dnes informovala, že věci budou hotové koncem příštího, nebo začátkem dalšího týdne (ca mezi 21. 5.-26. 5. 2026). Vše připravím tak, abych je mohl obratem rozesílat…V tomto případě zřejmě nebudu schopen dodržet slibovaný termín tří týdnů po konci kampaně – za to se všem omlouvám. Věcí je hodně a všechny je vyrobit trvá déle.

Každý den makáme na stavbě nádrže 😁❄️❄️❄️

Díky vám všem bude příští zima stát za to! 🙏❤️

03/05/2026

Děkuji🙏

Dnes o půlnoci sbírka končí! Posledních pár hodin máte možnost zakoupit originální odměny a podpořit zasněžování v parku...
02/05/2026

Dnes o půlnoci sbírka končí! Posledních pár hodin máte možnost zakoupit originální odměny a podpořit zasněžování v parku.🙏

Díky vám je závěrečná fáze uragán🤩...vybraná částka je aktuálně na hodnotě 595 814Kč!!!!!
Děkuju všem kdo přispíváte🙏❤️

https://donio.cz/snowpark

Pro dnešní příspěvek jsem vybral fotky party z jednotlivejch Backyard Jamů. Atmosféra v parku je díky těmhle lidem pokaždý jedinečná.

Děkuju 🙏❤️ Těším se na všechny příští akce🙏

(Nemám společnou fotku z prvního Backyard Jamu. (existuje pouze video: https://www.youtube.com/watch?v=p5fUgxRHYmI )

Do konce sbírky zbývá poslední den!! Odbitím zítřejší půlnoci končí možnost zakoupit si merch, obrazy, vstupy a podpořit...
01/05/2026

Do konce sbírky zbývá poslední den!! Odbitím zítřejší půlnoci končí možnost zakoupit si merch, obrazy, vstupy a podpořit tím stavbu zasněžování!

https://donio.cz/snowpark

Dneska jsem vybral nejdůležitější osobu, co se týká budování a fungování parku! Já sice park vymyslel a stavím ho, starám se o všechny technický řešení a snažím se udávat směr, kterým se to u nás bude ubírat ale bez svojí druhý poloviny bych nezvládl nic. Lucka se totiž stará o mě, o děti, o domácnost a pokud je snowpark v provozu tak vládne kiosku a kdo park navštívil musí vědět, že mu vládne skvěle!! Je to nejlepší spolumajitelka, kterou jsem mohl potkat a po 19 společnejch letech doufám v dalších minimálně šedesát 🙏

Děkuju ❤️

Blížíme se do naprostýho finále. Už jenom 2!! dny do konce sbírky, kde se díky vám všem, kteří přispíváte atakuje bájná ...
30/04/2026

Blížíme se do naprostýho finále. Už jenom 2!! dny do konce sbírky, kde se díky vám všem, kteří přispíváte atakuje bájná hranice půl milionu!!!! To je masakr! Děkuju moc🙏❤️

https://donio.cz/snowpark

Dnešní příspěvek jsem se rozhodl věnovat více jezdcům. Každej z nich by si samozřejmě zasloužil svoji vlastní galerii, ale čas se krátí a nestihl bych to.

Miki Pajer je pohodář, top level rider a vítěz posledního (dvanáctýho) ročníku Backyard Jamu. 🙏

Martin "Mates" Matoušek je Neklidskej lokál, srdcař se kterým jsme se potkávali před lety na závodech. Jezdil vždycky neskutečnou pilu! Vážím si toho, že i on dorazil na jeden z ročníků závodu, protože v zimě pracuje na Klínovci jako rolbař a nemá vůbec čas. 🙏

Honza "Zája" Zajíc je legendární rider, kterej mě bral do hor a na závody, ještě než jsem měl řidičák. Na každým vejletě se užilo spousta zábavy. Rád na to vzpomínám. Zája se aktuálně věnuje enduro ježdění na kole, kde sází jedno umístění na bedně za druhým. Respekt! 🙏

Dan "Danýno" Paulíček - další top level rider. Danýno je všestranej a megastylovej jezdec, kterýmu moje zahrádka svědčí - jako důkaz budiž jeho vítězství na 9. Backyard jamu. 🙏

Ondra "Marčus" Marčík. S Marčusem jsem toho za mlada najezdil asi nejvíc. Jezdí ke mně do parku s klukama Jondou a Kristiánem. Jeho synkové tady diktujou mocně a je radost je sledovat. Marčus mi tady taky pomáhá se šejpingem a společnejma silama jsme postavili pergolu, ve který se dá schovat, když je hnusně 🙏

A konečně Matyáš "Maty" Krejčí - Mlaďas, kterej je vždycky našláplej a jezdí nehoráznou kudlu. Sází v parku korkovaný rotace, transfery na raily atd... to všechno už od dob, co mu bylo asi 8 let 😅 Je radost ho sledovat, hrozně rychle se zlepšuje a těším se vždycky co předvede novýho když přijede 🙏

Jezdců co ke mně jezdí je samozřejmě mnohem víc. Nejradši bych je sem dal všechny....v tomhle příspěvku to ale nejsem schopnej zvládnout.

Všem riders, co ke mně jezdíte děkuju 🙏 Těším se na další akce. Vypadá to, že se konečně budou konat mnohem víc na sněhu než na bahně 😆

Blížíme se do finále!! Poslední tři dny do konce sbírky!https://donio.cz/snowparkDneska jsem vybral Viktor Židla Viktor ...
29/04/2026

Blížíme se do finále!! Poslední tři dny do konce sbírky!

https://donio.cz/snowpark

Dneska jsem vybral Viktor Židla Viktor je true snowboarder. Když napadne, šlape na splitu v prašanu, v parku jezdí skoky i raily...pomáhá učit na kempech Little Trees - Snowboard School .

Vždycky, když se u mě na zahradě něco chystá, Viktor je první kdo mi přijíždí pomoct a jako poslední odjíždí domů - tuhle větu jsem psal kdysi do článku o jednom Backyard jamu a musím říct že se na tom dodneška nic nezměnilo. Nevím jak bych dopadl, kdyby mi Viktor nepomáhal. Před každou akcí transportujeme kubíky sněhu, taháme překážky, šejpujem do noci.....Když si vzpomenu, kolik dřiny jsme spolu absolvovali jenom před nedávnou akcí Last Shred - uf!

Rád bych Viktora za tu dřinu aspoň nějak symbolicky ocenil takže jsem se rozhodl, že je odteď držitelem (zatím jediným!!) sezónky pro zimu 26/27

Viktore děkuju 🙏

Do konce sbírky zbývají poslední 4 dny!!https://donio.cz/snowparkPro dnešní příspěvek jsem vybral snowboardera Pepe Same...
28/04/2026

Do konce sbírky zbývají poslední 4 dny!!

https://donio.cz/snowpark

Pro dnešní příspěvek jsem vybral snowboardera Pepe Samek Pepé je legendární rider, shaper a trenér. Jezdili jsme spolu po závodech a když jsem ho chtěl sledovat v rampě, musel jsem pořádně zaklonit hlavu, protože lítal setsakra vysoko. V posledních letech je jeho hlavní působiště na hřebenech Krkonoš, kam jezdí po každým nákydu rozrejvat revír. Když mě jednou vzal s sebou na splita, žasnul jsem, jak dobře se na místních kopcích vyzná. Šli jsme asi dvě hodiny v mlze mezi smrčkama někam do kopce, Pepé sem tam řekl něco jako: "Tady bude lepší jít trochu vpravo", "... tady jedem kousek dolu, ale pásy nesundavej, budeme pak muset ještě kus vystoupat" - celou dobu nebylo vidět vůbec nic a všude to vypadalo stejně-sníh a řídkej smrčkovej porost. Nakonec Pepé zahlásil: "Tamhle u těch třech smrčků zastav, odtamtud pojedem." Čuměl jsem jak blázen- "Jak může vědět, kde jsme?!" říkal jsem si. Samozřejmě se zanedlouho ukázalo, že Pepé ví přesně kde jsme a užili jsme si parádní run po pás v prašanu 😁.

Pepé je navíc nedílnou součástí celý historie, současnosti a doufám i budoucnosti mýho parku. Účastní se všech akcí, pomáhal mi budovat kiosek, apartmán, kácel stromy při stavbě vleku... vždycky mu volám, když potřebuju poradit s nějakým organizačním zádrhelem😅 .... je taky zároveň hlavní adept na pozici head shapera pro příští sezónu (jestli odevzdá včas životopis napsanej ze správný strany sešitu 🤣)

Pepé děkuju 🙏 a těším se až budem po nocích zasněžovat😆

Posledních 5 dní máte možnost zakoupením originálních odměn podpořit stavbu zasněžování v parku🙏https://donio.cz/snowpar...
27/04/2026

Posledních 5 dní máte možnost zakoupením originálních odměn podpořit stavbu zasněžování v parku🙏

https://donio.cz/snowpark

Dneska jsem vybral několik fotek a záběr David Horváth David je (mimo jiné) legendární snowboarder/skater, fotograf, umělec a pořadatel skvělýho závodu na nože s názvem "KOZA". Když jsme před lety jezdili závody v rampě, vůbec se tam nepočítalo s prvním místem, David byl o tolik levelů nad náma, že bylo jasný, že vyhraje. Pamatuju si, jak se po asi jedenácti titulech mistra ČR rozhodl trůn uvolnit ostatním a v rampě se projel jen tak pro radost, když závody skončily...UUff ten rozdíl ve vejšce a obtížnosti triků byl takovej, že to vypadalo až komicky 😅

David je zároveň srdcař a velkej podporovatel parku. Byl tady snad na všech akcích, který jsem pořádal, pokaždý nafotil luxusní galerii fotek, nakreslil mi obrázek parku na trika/mikiny, vyrobil parádní hrnky pro kampaň atd....

Děkuju Davide 🙏 těším se na všechny další akce 🤘

A POZOR! Zítra vyjde s Davidem epizoda Tupý hrany podcast Nenechte si ji ujít!

Do konce sbírky zbývá už jenom posledních 6 dní!!https://donio.cz/snowparkPro dnešní příspěvek  jsem vybral Ondra Bauer ...
26/04/2026

Do konce sbírky zbývá už jenom posledních 6 dní!!

https://donio.cz/snowpark

Pro dnešní příspěvek jsem vybral Ondra Bauer S Ondrou se známe odmala. Před asi třiceti lety jsme se u Kravína na Bedřichově učili první triky, potom jsme společně jezdili závody a na různý vejlety do hor. Nejvíc mě ale bavilo, když jsme stavěli a fotili/točili různý spoty v okolí Jablonce. Díky Ondrovýmu umění za foťákem mám z tý doby svoje nejlepší snowboardový fotky. (Jednu z nich si můžete pořídit jako obraz v rámci sbírky 🙂)

Jeho přínos pro snowpark je obrovskej, protože dokumentoval prvních asi sedm Backyard jamů a sestříhal z toho videa a nafotil spoustu fotek.

Kdo jste neviděli tak tohle je TOP video z 6. ročníku, který Ondra natočil/sestříhal:
https://www.youtube.com/watch?v=RLDpQYrU3ms

Díky Ondro🙏-doufám že na tom snowboardu dáme ještě dalších (minimálně)30 let😆

Do konce sbírky zbývá posledních 7 dní!!https://donio.cz/snowparkDneska jsem vybral Darka Bergmanna. Dára je 5ti (slovy ...
25/04/2026

Do konce sbírky zbývá posledních 7 dní!!

https://donio.cz/snowpark

Dneska jsem vybral Darka Bergmanna. Dára je 5ti (slovy pěti😅) násobnej vítěz Backyard jamu. To je masakr. K tomu, aby někdo něco takovýho dokázal je potřeba jezdit strašnou pilu a bejt mrštnej jako kočka. Dára je schopnej skákat stylovky i úplný technický haluze jako je třeba one foot backflip, devítikilo na 5m miniskoku atd. (nekecám, koukněte na fotky)...stejnej diktát jezdí i na railech...

Navíc u mě odpracoval spoustu hodin a největší zážitek bylo stěhování 150kg těžkejch kamen k nám do patra😤😅

Dáro, díky🙏, jsem rád že jsme všechny ty akce přežili bez zlomenejch zad (i když si tím vlastně nejsem úplně jistej)

8 dní do konce sbírky!!https://donio.cz/snowparkPro dnešní příspěvek jsem vybral děčínskou crew. Kluci ke mně jezdí od c...
24/04/2026

8 dní do konce sbírky!!

https://donio.cz/snowpark

Pro dnešní příspěvek jsem vybral děčínskou crew. Kluci ke mně jezdí od chvíle, co se dozvěděli, že tady pořádám akce. Jsou to srdcaři a snowboardingem se baví možná i dýl než já (a to je co říct, jezdím 30let)...Willík s Pípou jsou legendární skejťáci, který si pamatuju ještě když vycházel tištěnej Board. Maňous dával cab 7 v dobách, kdy jsem sotva skočil 360. S Prouzičem a Petrem se znám asi z ježdění po horách s Funstorm teamem...je to tak dlouho, že už si na to přesně nevzpomínám😅...

Díky kluci že ke mně jezdíte a že to tady máte (doufám😅) rádi 🙏

Adresa

Jablonec Nad Jizerou 612
Jablonec Nad Jizerou
51243

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Wéna's backyard park zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Ta Organizace

Pošlete zprávu Wéna's backyard park:

Sdílet