15/03/2026
Tento víkend jsme se s našimi staršími žáky vydali na 2. kolo Českého halového poháru do Jablonce nad Nisou a cesta to byla sice daleká, ale úspěšná. Sobotní závodní den zahájili starší chlapci, kde jsme v kategorii 12+13let měli Honzu Pavlicu, který v konečném pořadí obsadil 41. příčku z 97 závodníků. Poté se na start postavilo celkem 106 kluků ve věku 14+15let, kde jsme měli Tondu Minarčíka - 64.místo a Vikyho Malinu, kterému i přesto, že ve svém druhém pokuse zaběhl krásných 11,70s těsně uteklo umístění na stupních vítězů a skončil na úžasném 4. místě. 👏👍
Po obědě již závodní dráha patřila děvčatům. Ve věkové kategorii 12+13let (celkem 144 dívek) náš sbor reprezentovala Anetka Smočková, které se závod vydařil a svým osobním rekordem 14,93s obsadila 56. místo. V nejpočetnější kategorii 14+15let (165 dívek) jsme měli i my největší zastoupení. Adél Ličková si zaběhla 14,67s - 96.místo, Terka Káňová 14,48s - 90.místo, Bea Kolečková si s časem 13,51s vyběhla 1 bod do celkového hodnocení poháru za 50.místo a nejlepšího výsledku dosáhla Sofi Losová, která o 3 setiny pokořila třináctkový čas a skončila na skvělým 29. místě. 👏
Výlet na sever Čech se tedy vydařil - naši mladí hasiči opět nezklamali a letošní sezónu rozběhli velmi pěkně. 🔥