04/06/2026
👧🌞👦Krásné počasí, dětský smích a společně strávený čas. Přesně v tomto duchu se neslo naše dopoledne, které propojilo dvě generace. Navštívily nás děti z místní mateřské školy, zazpívaly nám, na chodník namalovaly krásné obrázky, které nám dělaly radost do prvních kapek děště. Skáceli jsme naši májku, symbol jara, a s dětmi oslavili jejich svátek "Den dětí". Díky vám všem.🫶