Psi pomáhají

Psi pomáhají Pejskům v naší péči můžete přispět na náš transparentní účet 2201789449/2010 Fio banka

Pomáháme týraným a opuštěným psům bez domova a snažíme se vzdělávat širokou veřejnost o této problematice. Prostřednictvím canisterapie pracujeme s nemocnými i jinak handicapovanými lidmi. Dále provozujeme psí hotel a také cvičák se zaměřením na výchovu a socializaci psů.

Mnozí z vás sledovali a ještě sledují kauzu útulku Bouchalka- Buštěhrad-Kladno.V tomto útulku je vše špatně již několik ...
22/04/2026

Mnozí z vás sledovali a ještě sledují kauzu útulku Bouchalka- Buštěhrad-Kladno.
V tomto útulku je vše špatně již několik let.
Pejsci v tomto útulku měli velmi špatnou péči teda spíš neměli žádnou. Většina z nich se vůbec nedostali z kotce ven, nebyla jim poskytnuta veterinární péči atd atd.

Jedním z nich byl i ,,MAX”.
3,5 letý velký, černý s nálepkou ,,ne k dětem”!
Podle očkovacího průkazu ztrávil v tom strašném útulku 2 roky svého života bez vycházky z kotce😡. Neuvěřitelná představa😭😡.
A proto …
Kdo mě zná ví, že černé pesany miluji, a proto jsme se rozhodli mu pomoc.
Bohužel, ale Kladno-Tábor je pro nás tak trochu z ruky, proto jsem požádala o pomoc naši tetu Zuzana Berankova😘. Zuzka ani chvilku nezaváhala šla za MAXÍKEM na 3 nesmyslné návštěvy, které byli podmínkou majitelky útulku a šup do auta a vezla ho směr Benešov, kde nám ho předala do péče. Loučení Zuzky s MAXEM bylo sice ubrečené🥰, ale vím moc dobře, že to bylo slzy radosti. No a na víc byla Zuzka záchranou MAXE tak moc nadšená, že poprvé v životě zapomněla jít do práce🙈😂.
A i holky, které jeli pro MAXÍKA se mnou Denisa Ondráčková a Eva Soldátová měli očka mokré.

MAXOŠ je u nás víc než 3 neděle a je to neuvěřitelný mazel,nekonfliktní ta největší lepenka😍, bez sebemenšího náznaku jakékoliv agrese, no prostě bezproblémový pes😍😘.
Jeho chování je chovaní ročního štěněte.
Ale jeden maličký zádrhel má a to že na vodítku ze začátku ještě tahá, ale na tom pracujeme.
Jinak nevim co k MAXIMU mám ještě napsat snad jen, že hned po kastraci, na kterou nutně musí, protože je kryptorchit, hledat ten nej nej domov, domov na furt na pořád.

Víc nemám co o tomto psím klukovi napsat, za mě je to ,,PAN DOKONALÝ”, který miluje lidi, psy, kočky ba dokonce miluje i našeho kačera Gustava🥰.
Tak mu držte palce ať vše kastrace, domov pro něj dopadne víc než jen dobře.

Přejeme dobrou noc a krásně sny🥰
15/04/2026

Přejeme dobrou noc a krásně sny🥰

Tento člověk ,,Petr Sokolík” mnozí ho znáte, už léta bojuje za zvířata.Bojuje ne jen za psy, ale za kastrace venkovních ...
14/04/2026

Tento člověk ,,Petr Sokolík” mnozí ho znáte, už léta bojuje za zvířata.
Bojuje ne jen za psy, ale za kastrace venkovních kočiček které jeho spolkem Běhejme a pomáhejme útulkům pomáhá kastrovat. Pomáhá i při senosečích i srnčatům.
Ale ne jen to.
V neposlední řadě se momentálně angažuje i ve velké kauze Bouchalka. A to stále není všechno.
Každoročně a to už několikátým rokem organizuje velkou sbírku ,,DEN ZVÍŘAT” kde výtěžek putuje do útulků, které jsou do tohoto projektu zapojeny .
My jsme se také zapojili a našemu spolku přistálo na účtě neuvěřitelných 32.000,- Kč❤️.
Ale také velké ,DÍKY patří ,,VÁM”, vám podporovatelům a dárcům této sbírky🥰.
Jste všichni senzační … opravdu. Jste senzační, že v dnešní ne moc dobré ekonomické době myslíte a pomáháte a my jak panu Petrovi a jeho spolku, tak i vám ze srdce moc děkujemeeeee💋💋💋. Jste neuvěřitelní🥰🥰

I když to vypadá, že už tu nejsme a že nic neděláme opak je pravdou,  jen jsme vás o všem a za to se omlouvám neinformov...
11/04/2026

I když to vypadá, že už tu nejsme a že nic neděláme opak je pravdou, jen jsme vás o všem a za to se omlouvám neinformovali.
Po několika týdenním fb detoxu jsme tu a to s velkým pozdravem od naší malé SISINEČKY🥰.
Tak mějte krásný den a vydržte máme pro vás novinky a jedno veeelké překvapení (pro ty co by to nemohli vydržet foto v komentu, ale víc už teď neprozradím😉🥰).

Dnes bych chtěla, co chtěla ,,musím” poděkovat paní Daně a jejímu manželovi ze spolku PESOS.cz. Tak jako každý rok na na...
13/03/2026

Dnes bych chtěla, co chtěla ,,musím” poděkovat paní Daně a jejímu manželovi ze spolku PESOS.cz.
Tak jako každý rok na naše pesany nezapomněli a my jsme mohli od nich převzít jimi uspořádanou sbírku granulí, doplňků stravy a nebo mrak desinfekcí ne jen na podlahu, ale i na ruce, hraček konzerv atd. atd.
Prostě vše co naši hafušáci využijí, nebo i velmi rádi uvítají jako jsou třeba hlavolamy.
Danuško moc jeste jednou děkujeme vašemu spolku ze jste a ze pomáhate😘😘

Včera naše holčičky (canisterapeutky) TONIČKA, ZARUNKA a ELINKA navštívili Mateřská škola Stádlec.ZARUNKA (saluki) svoji...
12/03/2026

Včera naše holčičky (canisterapeutky) TONIČKA, ZARUNKA a ELINKA navštívili Mateřská škola Stádlec.

ZARUNKA (saluki) svoji velkou radost neskrývala a svým tanečkem dětem ukázala, že je opět ráda mezi nimi🥰.
TONIČKA ta se hned mačkala mezi dětičky a ELINKA byla tak šikovná, že dovolila dětičkám, aby se na chvilku staly zvířecími doktory.
Při té příležitosti se kluci a holčičky dozvěděli např. jak se mají starat o pejska, nebo co pejsci nesmí baštit.
Všechny děti musím pochválit, protože po celou dobu byli k našim psím holkám velmi ohleduplní, při ošetřování ELINKY byli velmi citlivý a jejich malé jemné ručičky byli taaak moc opatrné jen aby neublížili🥰.
Paní učitelky musím tu trošku vyzvednout a říct ; jste skvělé a máte moc šikovné dětičky”😍😍.
Děkujeme za pozvání a už teď se těšíme na vaši návštěvu u nás.
Ještě bych ráda poděkovala dětem a jejich rodičům za hromadu hraček, tenisáků a kokínek pro naše pejsky, děkujeme😘😘.

BENÍK se svou paničkou Terka Ujková a se svým páníkem přivezli našim venkovním pejskům plné auto matraček😍😍 do jejich po...
10/03/2026

BENÍK se svou paničkou Terka Ujková a se svým páníkem přivezli našim venkovním pejskům plné auto matraček😍😍 do jejich postýlek. Ke každé postýlce patří matrace, deka a polštářek🥰 to ke přece jasný🥰.
No a to všechno TEREZKA přivezla našim pejskům do zásoby. A k tomu všemu přidala pytel plný hraček🙈😄😍.
TERINKO doufám že i my na oplátku budeme schopni BENÍKOVI pomoc s jeho komunikaci s pejsky, tak že věřím, že vás brzy uvidíme u nás na cvičáčku.
Děkujeme za vše, je to opět pro naše pesany obrovská pomoc a brzy na viděnou!!!

Včera naše ELIŠKA byla na revizi zoubků, a odstranění bulky na boku hrudníku. Pan doktor KOCÁBA ELINCE zubáky vyčistil, ...
04/03/2026

Včera naše ELIŠKA byla na revizi zoubků, a odstranění bulky na boku hrudníku.
Pan doktor KOCÁBA ELINCE zubáky vyčistil, zubní kámen i plak jsou pryč, bulka v oblasti hrudníku vyjmuta a zjištěn Aterom zaplať bůh 🥰.
ELÍ celkově operaci i probouzení zvládla ve svých 14ti letech moc dobře.
Ale jak jsem ji naložila do auta od té doby kňourání a ještě cca hoďku doma. Bohužel na každého anestezie působí jinak, po doporučení veterináře jsme ji podali Novalgin, ELÍ usnula po té si vzala trochu konzervičky a už byla po celou dobu až do ted klidná.

Ještě jsme objednali PEPEHO na 13.3. na RTG hrudníku kvůli jeho občasnému kašly. A dnes jsme dostali výsledky z jeho bulky na přední nožce. Bohužel jsou tam zánětlivé buňky proto musíme udělat i RTG pravé přední nožky a výsledky vzorku poslat na cytologii.

Pokud je mezi vámi někdo kdo by né nás, ale je alespoň jednoho ELINKU nebo PEPÍČKA chtěl podpořit vkládám sem pro vás číslo našeho transparentního účtu.
Jsme vždy rádi za vaši pomoc za společny úmysl jim pomoc.
č.ú.; 2201789449/2010
Děkujeme že jste s námi 🥰

02/03/2026

Máme na na hotelu psí holčičky, schválně jestli uhádnete z videa jaké?
Jinak mamko Petra Březinová dívej a ty si mela strach že Gustav bude v ohrožení když přijdou k nám tvoje holčičky😄😍.

Dnes jdu opět poděkovat🥰😍. Poděkovat dalšímu člověku, který přišel k nám do týmu a patří k těm  úžasným psím přátelům. D...
28/02/2026

Dnes jdu opět poděkovat🥰😍. Poděkovat dalšímu člověku, který přišel k nám do týmu a patří k těm úžasným psím přátelům.
Další človíček, který našim pesanům zakoupil 20ks barelů na granulky.
Šárka Brožovská Homolková děkujemeee😘😘

S PEPEM už je zase vše v pořádku, sice máme pro jistotu ještě dietou, ale už lítá venku jak blázínek.  Proto jsme se roz...
27/02/2026

S PEPEM už je zase vše v pořádku, sice máme pro jistotu ještě dietou, ale už lítá venku jak blázínek. Proto jsme se rozhodli ještě navštívit veterinu a vzít vzorek bulky, kterou má PEPÍNO na nožce a poslat na rozbor. Výsledek budeme mít v pondělí. Měli jsme v plánu ještě udělat RTG kvůli občasnému kašly, ale jela s námi ELINKA ne jako doprovod ale kvůli vyndání sekretu s podkoží na hrudníku. Uz minuly týden byl také ELINCE brán vzorek z bulky, kde se potvrdila cysta. Paní doktorka ji odsála krvavý výpotek a domluvili jsme se že celá cysta se odstraní v narkóze až půjde ELÍ na dentální operaci. ELINKA půjde teda 3.3. na zákrok ted dostala STOMORGYL aby byla před operaci zaléčená. A 3.3. objednáme PEPU na RTG hrudníku.

Adresa

Drhovice
39131

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Psi pomáhají zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Ta Organizace

Pošlete zprávu Psi pomáhají:

Sdílet