22/04/2026
Mnozí z vás sledovali a ještě sledují kauzu útulku Bouchalka- Buštěhrad-Kladno.
V tomto útulku je vše špatně již několik let.
Pejsci v tomto útulku měli velmi špatnou péči teda spíš neměli žádnou. Většina z nich se vůbec nedostali z kotce ven, nebyla jim poskytnuta veterinární péči atd atd.
Jedním z nich byl i ,,MAX”.
3,5 letý velký, černý s nálepkou ,,ne k dětem”!
Podle očkovacího průkazu ztrávil v tom strašném útulku 2 roky svého života bez vycházky z kotce😡. Neuvěřitelná představa😭😡.
A proto …
Kdo mě zná ví, že černé pesany miluji, a proto jsme se rozhodli mu pomoc.
Bohužel, ale Kladno-Tábor je pro nás tak trochu z ruky, proto jsem požádala o pomoc naši tetu Zuzana Berankova😘. Zuzka ani chvilku nezaváhala šla za MAXÍKEM na 3 nesmyslné návštěvy, které byli podmínkou majitelky útulku a šup do auta a vezla ho směr Benešov, kde nám ho předala do péče. Loučení Zuzky s MAXEM bylo sice ubrečené🥰, ale vím moc dobře, že to bylo slzy radosti. No a na víc byla Zuzka záchranou MAXE tak moc nadšená, že poprvé v životě zapomněla jít do práce🙈😂.
A i holky, které jeli pro MAXÍKA se mnou Denisa Ondráčková a Eva Soldátová měli očka mokré.
MAXOŠ je u nás víc než 3 neděle a je to neuvěřitelný mazel,nekonfliktní ta největší lepenka😍, bez sebemenšího náznaku jakékoliv agrese, no prostě bezproblémový pes😍😘.
Jeho chování je chovaní ročního štěněte.
Ale jeden maličký zádrhel má a to že na vodítku ze začátku ještě tahá, ale na tom pracujeme.
Jinak nevim co k MAXIMU mám ještě napsat snad jen, že hned po kastraci, na kterou nutně musí, protože je kryptorchit, hledat ten nej nej domov, domov na furt na pořád.
Víc nemám co o tomto psím klukovi napsat, za mě je to ,,PAN DOKONALÝ”, který miluje lidi, psy, kočky ba dokonce miluje i našeho kačera Gustava🥰.
Tak mu držte palce ať vše kastrace, domov pro něj dopadne víc než jen dobře.