18/03/2026
✨ Vzpomínka na půlnoční vernisáž v podání , musím říct, že opravdu super zážitek, nejdříve jsem si říkal, zda je dobrý nápad pořádat vernisáž o půlnoci. Ale ukázalo se, že tenhle počin krásně dokreslil atmosféru vystavovaného umění. Všechno do sebe zapadlo, a teď ještě nadcházející měsíc můžete navštívit Díru a prohlédnout si výstavu Nevedomé archetypy (i ve dne).
😁🤝🎨