26/05/2026
Do prostor Mediačního centra v Chotěboři dne 20. 5. 2026 zavítal pan místostarosta Ing. Tomáš Škaryd. Velmi si vážíme jeho návštěvy, zájmu o činnost našeho centra i otevřené a podnětné diskuze nad tématy, která jsou důležitá pro naši organizaci i další rozvoj mediačních a podpůrných služeb v regionu.
Setkání proběhlo v příjemné atmosféře a bylo pro nás cennou příležitostí představit naši práci, sdílet zkušenosti z praxe a mluvit o možnostech další spolupráce. Děkujeme za návštěvu, podporu a zájem o činnost našeho centra.
Pracovníci Mediačního centra v Chotěboři
Mgr. Milan Žák, DiS.
Bc. Markéta Vencálková, DiS.