23/03/2026
Děkujeme všem za krásnou sobotu plnou dobrého jídla, pití, informací a sdílení zkušeností z našich všedních i nevšedních bezlepkových dní.
Veliké díky hotelu Congres Hotel Brno, všem 30 vystavovatelům, lékařům a odborníkům z praxe, a hlavně všem návštěvníkům - malým i velkým, pro které je naše akce určena. V neposlední řadě veliké díky našim dobrovolníkům z Klub celiakie Brno. Těším se na vás všechny zase za rok na viděnou.
PS: Máte nějaké fotografie, které s námi chcete sdílet, nebo postřehy, co do příště zlepšit? Dejte nám vědět sem do komentáře nebo na e-mail [email protected]
A pokud se Vám akce líbila, neváhejte navštívit akce našich kolegů
- Celiaklub Východní Čechy - v dubnu Celiak Food Festival 2026
- Klub celiakie pro Ostravu a Moravskoslezský kraj, z.s. v září 11. celostátní setkání celiaků v Ostravě - Bezlepkový jarmark