25/05/2026
U Beogradu 24.05.2026 god održano je državno prvenstvo u sprint orijentiringu a u popodnevnom terminu održano je i takmičenje u mešovitim sprint štafetama na kojima je nastupio i naš klub .
Na izuzetno zanimljivom terenu naš takmičar Teodor Radujko je zauzeo odlično treće mesto u kategoriji dečaka do 16 god !
U kategoriji devojčica do 20 god Emilija Marinković je zauzela drugo mesto i time postala vicešampion Srbije na sprint distanci !
Odličan rezultat je napravio i naš senior u najjačoj muškoj kategoriji ,Nikola Talijan koji je zauzeo 6 mesto.
Naši veterani su takodje postigli dobre rezultate osvojivši jedno drugo i dva treća mesta!
Na sprint štafetama naša mix štafeta u sastavu Emilija Marinković i Djordje Djordjević je osvojila treće mesto u kategoriji juniora pa je time zaokružen još jedan uspešan takmičarski dan !
Sledeće nedelje naše takmičare očekuje nastup na takmičenju na Fruskoj Gori gde se održavaju dva državna prvenstva na srednjoj distanci i prvenstvo Srbije u klasičnim štafetama!