28/05/2026
Ove subote bićemo u Bikiću i u Privinoj Glavi.
Meštani će imati priliku da potpišu peticiju protiv izgradnje parking garaže na Trgu kulture u Šidu, kao i da porazgovaraju o situaciji u Srbiji, o problemima u opštini, narednim koracima u borbi za bolje sutra, itd.
Takođe, razgovaraćemo i o pripremi za kontrolu izbora i o tome kako najbolje možemo pomoći studentima, a delićemo i nalepnice "STUDENTI POBEĐUJU!".
Zbor građana Šid je od strane studenata prepoznat kao jedini iskreni saborac u našoj opštini, i daćemo sve od sebe da opravdamo poverenje koje imaju u nas.
Obavestite svoje prijatelje i poznanike iz Bikića i Privine Glave koji su sa omladine strane da ćemo u subotu biti kod njih, a ljudi iz ostalih sela mogu da nam jave kojim danom i na kojoj lokaciji je najbolje da dođemo i kod njih.
U Bikiću ćemo biti na centru od 9.00č do 11.00č, a u Privinoj Glavi od 11.30č do 13.30č, isto na centru.
Vidimo se u subotu, 30. maja.