"Bolje!"

"Bolje!" Nezavisna grupa građana "BOLJE!"
(1)

Групу грађана „БОЉЕ“ стварамо јер смо незадовољни политичком, економском, културном, спортском реалношћу у Граду.
.. Ниш, који је био један од индустријских и привредних центара некадашње СФРЈ, данас је центар незапослености и безнађа.
По висини зарада наш град је међу последњима у Србији.

Због тога данас све више Нишлија одлази из града и пријављује своје адресе у Београду, Новом Саду, слове

начким, немачким, шведским и канадским градовима и селима.

Локалне политичке странке, било да су у власти или опозицији, само су филијале партијских централа у Београду.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Н и ш з а с л у ж у ј е Б О Љ Е!
-------------------------------------------------------------------------------------

Због тога смо спремни да преузмемо одговорност за свој Град, јер немамо други! Спремни смо за то јер смо образовани, способни, вредни и имамо вољу да Ниш учинимо бољим местом за живот.

Сматрамо да Ниш има све неопходне потенцијале да буде један од лидера и незаобилазних центара Србије данас. Ниш је био центар индустрије, привреде, трговине, културе, спорта и може то поново!

Неопходно је да се ти проблеми решавају у Нишу, а не да се гурају под тепих у Београду.

Ниш жели БОЉЕ. Ниш заслужује БОЉЕ. Ниш може БОЉЕ. НИШ МОРА БОЉЕ!

Нишлије које мисле исто – наши су савезници.

Address

Niš

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when "Bolje!" posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Organization

Send a message to "Bolje!":

Share