Групу грађана „БОЉЕ“ стварамо јер смо незадовољни политичком, економском, културном, спортском реалношћу у Граду.
.. Ниш, који је био један од индустријских и привредних центара некадашње СФРЈ, данас је центар незапослености и безнађа.
По висини зарада наш град је међу последњима у Србији.
Због тога данас све више Нишлија одлази из града и пријављује своје адресе у Београду, Новом Саду, слове
начким, немачким, шведским и канадским градовима и селима.
Локалне политичке странке, било да су у власти или опозицији, само су филијале партијских централа у Београду.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Н и ш з а с л у ж у ј е Б О Љ Е!
-------------------------------------------------------------------------------------
Због тога смо спремни да преузмемо одговорност за свој Град, јер немамо други! Спремни смо за то јер смо образовани, способни, вредни и имамо вољу да Ниш учинимо бољим местом за живот.
Сматрамо да Ниш има све неопходне потенцијале да буде један од лидера и незаобилазних центара Србије данас. Ниш је био центар индустрије, привреде, трговине, културе, спорта и може то поново!
Неопходно је да се ти проблеми решавају у Нишу, а не да се гурају под тепих у Београду.
Ниш жели БОЉЕ. Ниш заслужује БОЉЕ. Ниш може БОЉЕ. НИШ МОРА БОЉЕ!
Нишлије које мисле исто – наши су савезници.