10/05/2026
🌍💚 A Földnapi munkaakción a MOFISZ Ifjúsági Tanács tagjai is részt vettek, és ismét megmutattuk, hogy a fiatalok igenis szeretnének tenni a közösségért.
Közösen dolgoztunk az ECHO Ifjúsági Központ és a parkoló előkészítésén, festettünk, virágokat ültettünk, és együtt szebbé tettük a környezetünket. 🌱🎨🌸
Külön köszönettel tartozunk a helyi közösségnek az eszközökért, valamint a Tápai Kertészet számára, a felajánlott gyönyörű virágokért. 🙏
Jó érzés volt látni, hogy ennyien összefogtunk egy közös célért. 💚