01/06/2026
Беше едно великолепно турне!
Приятели, завърши Европейското ни турне в Ларнака, Малта, Прага, Щутгарт, Антверпен, Аахен, Брюксел, Амстердам, Франкфурт, Кьолн и Нюрнберг. Благодарим ви за обичта❤️, обещаваме да се върнем отново!🤘🎸🎼
Благодарим на Орлин Мирчев и facebulgaria, за перфектната организация, както и на хората които помагаха на място, на denisrizov и Оги Цолов които бяха наши гости!🎸🤘❤️
За нас следва подготовка за турнето ни в България и малко студийна работа за да ви изненадаме с нещо ново😎🎼🎸