26/02/2026
Зимата, с нейната притихналост и по-кратки и мрачни дни започва да приключва, а за нас приключва първият етап от реализацията на проекта "Изкуството в болниците".
Това ще се случи утре, със сесията по арт-терапия на Вера Милушева в Медицински център "Медконсулт" в гр.Ловеч.
Припомняме ви коя е Вера и защо сме избрали да работм с нея :)
Вера Милушева е завършила в Нов български университет и е специализирала експресивна арт-терапия в Института за терапия и изкуства в София. Преминала е обучения по Праймъл терапия (работа с травми от детството) и семейни констелации.
В периода 2005–2011 г. работи във Фондация „Асоциация Анимус". Притежава богат опит в работата с хора и деца преживели насилие и жертви на трафик. От 2012 г. практикува самостоятелно, като работи предимно с възрастни. В терапевтичната си работа прилага арттерапията като нежен и подкрепящ метод за лична промяна и изцеление.
Арт-терапията ни помага да се свържем с ресурса в себе си, с чувствата си, мислите си и да ги изразим без страх от наказание и подигравка. Тя е още един начин да се свържем с тялото си, което носи спомените от болка и травма, но и спомена от радостта...
Ако случайно сте от Ловеч и имате необходимост да се погрижите за себе си и здравето си в МЦ "Медконсулт", заповядайте на тази изцеляваща сесия, на 27 февруари от 13:30 часа и почувствайте как тялото ви се отблагодарява, от лекотата на душата и пречистващата сила на изкуството.