30/01/2026
Здравейте,
Нормално ли е синята зона в София да поскъпне от 2 лв. на 2 евро, а да се разшири почти до Околовръстното? В много квартали зелената зона просто става синя – четворно увеличение от 1 лв. на 2 евро, без реална алтернатива за хората.
Центърът („кафето“) вече е изцяло синя зона с двойно по-високи цени, а цялата София се превръща в платен паркинг – без почивни дни, без празници, дори на Нова година ще ни таксуват.
Това ли е „грижа за гражданите“ или поредното дране на хората, които нямат избор? Нормално ли е всичко да поскъпва, но доходите да не мърдат, а автомобилът да се превръща в лукс?
#София #СиняЗона #ЗеленаЗона #Паркиране #СофияНеЕПаркинг
#НеНаДрането #СтигаТолкова #ГрадЗаХората
#ВсичкоПоскъпва #ДоходитеНе
#АвтомобилътНеЕЛукс #ОбщинатаДаОтговори