05/03/2026
Здравейте отново :) Този път включването ни не е много позитивно, за съжаление. Игрите, които бяхме предвидили за 7.03 ще трябва да отпаднат :( Истината е, че не успяхме да се организираме така както смятаме, че трябва. Не сме от хората, които правят нещата на половина, и в този ред на мисли...или правим нещо както трябва, или не! Вложихме доста усилия в концерта на 3.03.26, знаехме, че нямаме право на грешка, празника, повода...не можехме да си позволим друго, освен безупречност! Надяваме се да не ни се сърдите много 😊 но когато правим нещо, влагаме сърце и душа, а в случая просто не ни остана време! До няколко дни ще съберем поставените кутии и ще видим какво успяхме да съберем като обща сума, която да предадем на Симона! 🥰 Вярваме и знаем, че освен парите , и дадохме и сила, дадохме кураж и надеждата да знае, че не е сама в битката си!
Благодарим на всички, които бяха част от тази емоция...толкова първична и истинска 🩷🩷🩷 Надяваме се, да сте я усетили и вие!!!
Дарявайте надежда всеки ден...с добра дума, с усмивка...Бъдете цветните, напук на сивото!
Пожелайте ни безавариен и прекрасен мото сезон 😊😊😊
С уважение: Момичетата мотористи Плевен 🩷🤘🏍