29/01/2026
Nastavljamo da radimo na unapredjenju stanja bezbjednosti saobraćaja 💯 Javna republička kampanja pod nazivom "Lako je alkohol odbiti" održana je i na području naše opštine. Zajedno sa kolegama iz Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske, vršili smo kontrolu prisustva alkohola kod vozača, uz razgovor i upoznavanje o štetnim posljedicama u slučaju vožnje pod dejstvom alkohola 🍻 predstavnik našeg Auto moto društva Brod je učesnike podsjetio na odgovorno ponašanje u saobraćaju, kao ključan faktor za bezbjedan i siguran povratak kući 🏡 AKO PIJEŠ - NEMOJ DA VOZIŠ ‼️ AKO VOZIŠ - NEMOJ DA PIJEŠ ‼️