17/05/2025
Cvjeta šipak, cvrkuću ptice, mace se veselo igraju, a jedan mali jež negdje zuri...
U srcu grada, okružena stablima i tišinom, stoji naša mala zelena oaza u ulici Maguda. Miris zemlje i proljeća – podsjetnik su na vrijednost prostora koji nas povezuje i čuva.
Zato i dalje vjerujemo da se vrijedi boriti za njega. I vjerujemo da ljepota ima pravo da ostane tu gdje jeste. 🌳🐈🌿🌷🦋🐝🐞🐦