07/06/2026
Druženjem članova Organizacije i sportskim takmičenjima otpočelo je obilježavanje 10. juna Dana RVI Grada Bihaća.
Na lokaciji Midžića jezero danas, po 19. put obilježavamo svoj dan, družimo se, pričamo, pjevamo i razvijamo sportski duh 🤣🤣🤣.
Čestitke pobjednicima u kategorijama streljaštvo, kugla, pikado, šah i remi a svim učesnicima na fer i korektnoj borbi!
Ovo je bila prilika da našem tehnickom sekretaru Safeti Kurić, skromnim poklonom odamo zahvalnost na 30 godina rada u Organizaciji!
Manifestaciju nastavljamo u srijedu 10. juna sa svečanom sjednicom Predsjedništva.
U 12.00 h ćemo položiti cvijeće ispred Spomenika braniocima Bihaća a u 12.15 h na Centralnom šehidskom obilježju Humci.
Hvala pokroviteljima i sponzorima Ministarstvo za pitanje boraca i ratnih vojnih invalida USK GRAD BIHAĆ BH Telecom